reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

wlasnie znajomi od nas wyszli... wykawkowalam sie i najadlam ciasta..

maly w lozeczku lezy sobie, mial pospac z gdzinke ale jakos tylko lezy.... jejku jutro z nowu do pracy...
wiecie co.., marzy mi sie 2tygodniowy wypad gdzies z rodzinka i by niczym sie nie martwic.... ehhh... troche przemeczona jestem.

dobra ide po malego bo widze ze nici z jego spania :sorry: juz go slysze jak cos wola... milego wieczorka laski
 
reklama
Sabinko a tak chcesz na stałe z tą opiekunką?bo wiesz mężatka rok po ślubie zaciąży jak nic a ona nigdzie nie pracuje?
A rzeczywiscie napracowałam się 1 dzień i wolne:-D
Elbra no narobicie się ale jakie efekty bedą:tak:

Muszę dzisiaj wcześniej się położyć zeby znowu nie zaspać do pracy:-D
 
jejku piszecie o opiekunkach a ja chyba nie moglabym. Chociaz jakby mnie sytuacja zmusila to nie mowie NIE. ALe nie chcialabym obcej babie dziecka powierzac.
 
Dobry wieczor...

U nas dzionek minala milutko i spokojnie:-)
zaliczylismy rosolek u moich rodzicow, posiedzielismy troszke, pospacerowalisy... teraz Oskar zasypia... a ja mam oment dla siebie:tak::tak:

Sabinko, u nas Oskar tez ma szparke miedzy jedynkami - ale u nas to moze po mamusi:-p:-D bo ja tez mam:-p:laugh2::sorry:

Beatko, no no... dwa budziki nastaw:-D:-D

Elbra, ja juz sie nie moge doczekac tych fotek Waszego domku:tak::tak:

Larvuniu, wierze, ze marzy Ci sie odpoczynek... codziennie pracujesz... potem domek... masz prawo... moze cos pomyslcie... jakis wypad na kilka dni...
a co do opiekunki, to tez nie wyobrazam sobie powierzyc Oskara komukolwiek... a obca osoba dla mnie odpada... wiem, ze mam na tym punkcie hopla ale tak mam... i tak mi jakos z tym najlepiej... Oskara moge zostawic na dluzej tylko z mezem... a na kilka godzin z mama... no coz... panikara ze mnie...:rofl2::rofl2:
 
heloł :-)
jezuśku , ale się dzisiaj obżarłam :baffled: rogalami marcińskimi , tyle kalorii ze do końca tygodnia na wodzie hehe:confused2::eek::zawstydzona/y: , no cóż w końcu są tylko raz w roku :-D:-D

anulka co do niani to chyba jestem taka sama jak ty;-) , jakoś nie umiałabym zostawić Oliwci z obcą osobą :no:, zostaje jedynie z tatą lub moimi rodzicami:laugh2::-p , ale wiadomo że niestety nie każdy ma kogoś w rodzinie ,czasami nie ma innego wyjścia i musi być niania :sorry:
 
dobranoc
 

Załączniki

  • 042.gif
    042.gif
    4,2 KB · Wyświetleń: 48
dzien dobry kochane mamuski!!!:-D:-D:-D:-D
kaweczka stuk puk!!!

nie bylo mnie kilka dni a to dlatego, ze dostalam awans w pracy!! huraaaaa!!!!:-):tak:
w kazdym badz razie przeszlam na 40 godzin no i pracuje od 7,30-4,30 piec dni w tygodniu w tym zawsze niedziela wolna-boze wreszcie czuje sie jak czlowiek, chociaz wczoraj mialam objawy, ktore mnie zaczely niepokoic-zaczal mi ni stad niz owad obraz zanikac, i krecic sie w glowie i to mialam tak wczoraj dwa razy, no ale to chyba przemeczenie:-(
Wczoraj byly macka urodzinki-babcia zaskoczyla mnie ciastem no a dziadek torte(w sumie to dla siebie:-D) takze swieczka byla dmuchana no a imprezka w niedziele, bo tak chrzestna bedzie
tyle co u mnie sorki ze watkiem egoistycznym zaczelam i klikam co u nas-maciek wlasnie na mnie wisi i krzyczy:sorry2:

beatko-mam nadzieje, ze chociaz 1 dzien w pracy ok-a opiekunke moze naprostujesz:tak:
sabinka-ja wiem ze sie powtarzam po dziewczynach ale pokoik super no i chyba sciagne od ciebie napis;-)
a i apropos zebow kapika to maciek tez ma szeroki i ze szpara i tez sie zastanawialam czy to ok, ale ja mam szpare pomiedzy zebami i sie smiejemy, ze jedno co po mnie ma to zeby:-D:-D

larvunia-witaj!! teraz jestesmy w klubie zapracowanych we dwie:-D:-D:-D:-D

elbra-mysle ze jakos sie tam wam ulozy z ta budowa-badz dobrej mysli kochana!!!

 
reklama
Do góry