reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

oliwka1976 hej

powiedz mi do kogo chodzisz do ginekologa w pile. Ja chodze do kaletki i jestem z niej bardzo zadowolona, staraliśmy sie z mężem 1,5 roku o dzidzie i zawsze podtrzymywała mnie na duchu...ta kobieta co cud..
 
reklama
Znam Kaletke jest ok w Pile nie chodze do gina bo mieszkam w Niemczech ale czasami jak bylam na wakacjach to szlam na kontrole do Przybylskiego
My tez staralismy 1,5 roku z tym ze jak juz zaszlam w ciaze to w 9tyg poronilam :(
To jest moja druga ciaza i mam nadzieje ze tym razem bedzie ok
Ja mam terin na 03.11
Tak sie ciesze ze jestes z Pily :)
pozdrawiam
 
jeśli chodzi o moje dolegliwości... to od mniej więcej trzech dni głodna jestem cały czas:)... i słabo mi się robi np. w sklepie i autobusie:baffled:... ale jeszcze nie ma tragedii...
 
Hej Karrla ja tez jestem gloda czesto ale jeszcze czesciej mam mdlosci :(
Jezeli chodzi o zawroty glowy to nie mialam,teraz jestem lekko podziebiona i biore apap ale ograniczam
 
ja wciąż martwię się o pobolewania w brzuchu,może nie są one tragiczne.....ale jaksię przeszło poronienie to strach pozostaje ja do tej pory jadłam jak opętana ale teraz już w normie
 
Kingab z tego co wiem to pobolewanie jest rzecza normalna,lekarz tak przynajmniej twierdzi,plod sie rozwija rosnie itd ja natomniast od dwoch dni wogole nie mam boli a mialam i tez sie martwie bo tez poronilam i wiem co przezywasz,ten strach jest okropny :(
Trzymam kciuki ,tym razem musi byc dobrze :)
 
reklama
w pierwszej ciazy bylam bardzo spokojny,potrafilam sie wiecej cieszyc.Teraz wszytsko jest inaczej
Tez ma w srode usg ale to moje juz trzecie
Trzymam kciuki :)
 
Do góry