reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Dzień Bobry :)

piękny dziś dzień :), serce potomka wali jak chrobcia (tadamtadamtadam)
termin wg usg 17.11.2009
maluszek: 5,4mm
pęcherzyk żółtkowy: 3,4mm
pęcherzyk płodowy: 28mm
wsio cacy :)

Buziaki i podobnych wyników dla tych które idą dopiero podejrzeć maluszka

Jestem szcześliwa :)
 
reklama
czesc dziewczynki!!
ja też sie zaliczam do tych które maja usg na dziś!! szczególnie że po ostatnim usg nie było nic widac, jade z duszą na ramieniu:dry:
nie mam zadnych objawów oprócz bolących piersi - nie wiem czy to dobrze!!nawet wiekszych zachcianek nie mam:confused:
dziś rano mialam straszny skurcz i ból brzucha!!Wystraszyłam się okropnie!!Wyobrazam se że takie mogą byc bóle porodowe!! No spa wyciszyła wszystko, ale nie wiem co to znaczy!! Być może to rzeczywiście wina gazów w jelitach, ale az taki ból....
wieczorkiem dam znac czy tym razem widać dzidzuska - mam wielką nadzieję, że tak!
pozdrawiam;-)
 
Dzień Bobry :)

piękny dziś dzień :), serce potomka wali jak chrobcia (tadamtadamtadam)
termin wg usg 17.11.2009
maluszek: 5,4mm
pęcherzyk żółtkowy: 3,4mm
pęcherzyk płodowy: 28mm
wsio cacy :)

Buziaki i podobnych wyników dla tych które idą dopiero podejrzeć maluszka

Jestem szcześliwa :)

Gratulacje moja droga!! Ciesze sie ze wszystko ok!!
 
Witam się desczowo.
W Krakowie niestety pogoda do bani:dry:Nici ze spacerku.Synek spi wiec mam chwilkę zeby posiedzieć przy kompie.Zazdroszczę Wam, Ze macie już pierwsze USG za sobą.Ja nie mogę się doczekac kiedy zobaczę maleństwo na monitorze i przede wszystkim upewnie się, ze wszystko ok.:tak:
Natalunia. Ja też ciągle mam mdłosci do tego stopnia, że czasem wymiotuję.Najbardziej pomaga mi imbir.Gotową herbatkę z imbiru można kupić w zielarskim.W tamtej ciąży tylko to mnie ratowało.
Macie może dziewczyny jakieś przeczucia co do płci?W poprzednich dwoch ciązach się sprawdziło, a teraz wydaje mię, że będzie dziewczynka.:-)
Pozdrawiam ciepło i zycze wszystkim miłego popoludnia.:-)
 
Dzień Bobry :)

piękny dziś dzień :), serce potomka wali jak chrobcia (tadamtadamtadam)
termin wg usg 17.11.2009
maluszek: 5,4mm
pęcherzyk żółtkowy: 3,4mm
pęcherzyk płodowy: 28mm
wsio cacy :)

Buziaki i podobnych wyników dla tych które idą dopiero podejrzeć maluszka

Jestem szcześliwa :)
serdecznie gratuluję! bardzo się cieszę!

Ewccia26 ja też mam przeczucie, że będzie dziewczynka ;-) powiem szczerze, że wiadomo, że kazda mama chce, aby jej maluszek był zdrowy, ale każda pewnie też ma swoje pragnienia co do płci i ja bardzo chciałabym córunię! aczkolwiek z synka pewnie też się będę bardzo cieszyć, z tym, że będzie problem z imieniem. dla dziewczynki mamy wybrane od dawna, dla chłopca jest wielki problem:-( będzie Junior, bo nie mamy żadnego pomysłu.

agagee na pewno będzie dobrze! trzymam kciuki! odezwij się po!

Natalunia ja mam mdłości o róznych porach dnia, ale nie są jakieś tragiczne! da się wytrzymać ;-) poza tym z innych objawów to ból piersi i zachcianki na kwaśne i to byłby koniec objawów ciążowych u mnie :-)

gie-oska super prezent na "zajączka" będziesz miała dla rodziny :-)

pozdrawiam serdecznie :-)
 
ja czuję, że to Wiktor będzie.........a mam córcię diabliczakę, która nieźle będzie szkolić małego.
ja to w ogóle w tej ciąży nie mam sił, mam mdłości okrutne.....a jeść to już sam nie wiem co bym chciała, zaglądam do pełnej lodówki i nic nie znajduję, mam nadzieję, że to minie.......aale najważniejsze by fasolce było dobrze
 
ja bym chciala teraz synka ale jakos czuje cos ze bedzie dziewczynka i tak jak piszecie chcemy aby nasze dzieci byly zdrowe:-)

passingby gratuluje dobrych wiadomosci!Nadal lekarz Ci blizniaki przepowiada??

A ja wlasnie nie mam mdlosci,wymiotow a To chyba zle co??zachcianki mam wlasnie ptys poszedl kolega do pracy przyszedl:-)no i wlasnie jakies syfki na buzce mi wyszly a w pierwszej ciazy tak nie mialam wiec moze jednak chlopiec bedzie, zachcianek tez nie mialam w pierwszej ciazy wiec chlopak oby...

dziewczyny macie juz widoczne brzuszki??
 
gie-oska ja należę do osób otyłych. zawsze miałam brzuszek, więc na razie trudno mi stwierdzić czy to ciążowy? wydaje mi się, że u mnie, właśnie ze względu na otyłość, późno będzie widać, a tak już bym chciała nosić ciążowy brzuszek! wczoraj w H&M oglądałam ciuszki ciążowe, ale jeszcze nic nie kupiłam. poza tym ceny mnie tam troszkę przeraziły. na allegro można dużo taniej dostać ;-)
 
Cześć dziewczynki!!!
Witam nowe mamusie :)) Nie było mnie cały weekend bo byłam na uczelni i jak wracałam nie miałam na nic siły tylko spać :))
ogólnie często mam zachciankę na ogórki! pod każdą postacią! konserwowe, kiszone, świeże ;-)

Natalunia ja mam mdłości o róznych porach dnia, ale nie są jakieś tragiczne! da się wytrzymać ;-) poza tym z innych objawów to ból piersi i zachcianki na kwaśne i to byłby koniec objawów ciążowych u mnie :-)
Zuważyłyście że dużo z nas ma zachcianki na kwaśne??? Ja dzisiaj miałam ochotę na pomarańcze :))
Natalunia - mdłości to mój chleb powszedni (jak chyba większości z nas) na szczęście mnie dopadają dopiero po południu, więc do południa napycham się do granić możliwości, żeby tylko nie stracić na wadze. Niestety w poprzedniej ciąży mdłości i wymioty spowodowały u mnie duży spadek wagi no i dzidzia nie dała sobie rady, no a potem po jej stracie to jeszcze bardziej schudłam. Mam teraz 7 kg do nadrobienia do swojej normalnej wagi więc nie mogę się dać mdłościom.
Cha aż się głodna zrobiłam !!! Idę coś zjeść póki jeszcze mogę.
Jedz ile tylko ci się zmieści :)) dbaj o dzidzie bo inaczej będziemy krzyczeć:wściekła/y:
Dzień Bobry :)

piękny dziś dzień :), serce potomka wali jak chrobcia (tadamtadamtadam)
termin wg usg 17.11.2009
maluszek: 5,4mm
pęcherzyk żółtkowy: 3,4mm
pęcherzyk płodowy: 28mm
wsio cacy :)

Buziaki i podobnych wyników dla tych które idą dopiero podejrzeć maluszka

Jestem szcześliwa :)
Cieszę się że wszystko dobrze :))) Ja id ę dopiero 10 kwietnia :)))


ja bym chciala teraz synka ale jakos czuje cos ze bedzie dziewczynka i tak jak piszecie chcemy aby nasze dzieci byly zdrowe:-)

Ja też bym chciała synka bo już imię wybrane :))) ale się okaże dziewczynka też będzie kosiana:tak:
 
reklama
gie-oska ja należę do osób otyłych. zawsze miałam brzuszek, więc na razie trudno mi stwierdzić czy to ciążowy? wydaje mi się, że u mnie, właśnie ze względu na otyłość, późno będzie widać, a tak już bym chciała nosić ciążowy brzuszek! wczoraj w H&M oglądałam ciuszki ciążowe, ale jeszcze nic nie kupiłam. poza tym ceny mnie tam troszkę przeraziły. na allegro można dużo taniej dostać ;-)
Ja też mam brzuszek, ale raczej jeszcze nie ciążowy ;-) tylko z przed ciąży więc nie widzę żadnych różnic :)) a z ciuszkami to masakra, takie ceny ciążowych są że głowa boli. W H&M jest i tak taniej niż u mnie w okolicy. Ja muszę jeździć do Krakowa żeby kupić coś w H&M. Ale oglądałam na allegro różne rzeczy i są niektóre fajne za normalną cene. Więc pewnie kupie przez internet z resztą ja większość rzeczy kupuję na necie :)))
 
Do góry