reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Kaiula - cudowny masz ten brzuszek.....taki....ciążowy:tak::-p Ślicznie. No i rzeczywiście spory jak na 3 miesiąc:tak: Widać dzidzia rośnie
 
reklama
Dzieczynki wróciłam:-):-):-) lekarz po przebadaniu powiedział, że w końcu drogi rodne z czystym sluzem, mam zwolnienie na 3 tyg leżące, także leżę:) czuję sie w miare dobrze, nie mam mdłości, dużo jem(za dużo), ale co najważniejsze od środy nie mam plamień:)
Trzymam kciuki, zebyście na usg zobaczyły swoje sliczne fasolki:)
Igi u mnie mimo plamień fasolinka rośnie, ale lekarz bardzo dobitnie mi wytłumaczył, że absolutnie żadne plamienie nie jest normalne, trzeba leże, brać leki i walczyć o swoje dziecko(dokłanie tak mi powiedział), takze jeżeli nie masz leków, to biegnij na pogotowie, sprawdza czy wszystko ok i dadza leki przynajmniej. Mieszkam w małym mieście i wybór lekarzy nie jest duży, ale musze powiedzieć, ze do wszystkich kobiet w ciązy się przykładją. Ze mna na oddziale leżały bardzo fajne dziewczynki, prawie wszystkie na listopad. Lekki ból brzucha, lekkie plamienie i już lekarz położył, żeby obserwować:-) czasami lepiej dmuchać na zimne.
Na razie uciekam, ściskam Was:)
 
Witam Was kochane listopadoweczki i dziekuje ze trzymalyscie za mnie dzis kciuki i czekalyscie na wiadomosci ode mnie.
Niose dobre wiesci moja dzidzia slicznie urosla bo ma 21mm i serduszko mocno bije,nawet lekarz mowil ze ruszala glowka choc ja tego nie widzialam.Jestem przeszczesliwa.Teraz nastepna wizyta 22kwiatnia akurat dzien dzien po zakonczeniu 12 tyg :)

Teraz czekam na wiadomosc od innych listopadoweczek,ktore maja dzis tez usg :)

Do passninby serdecznie gratuluje,cisze sie razem z Toba :)
pozdrawiam

Do Kasiiula ale masz sliczny brzusio,ja mam tez ale duzo mniejszy od Ciebie,juz sie nie moge doczekac kiedy mi taki urosnie :)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny :-)
Co do brzuszków to ja co prawda jeszcze nie mam, ale mój zrobił się twardy, tak zaraz d wzgórka łonowego do góry i jak go naciskam to czuje opór :-) i wypuklenie:-)
Kasiiula ma śliczny:-) jest dwa tygodnie wyżej ode mnie wiec może mój za 2 tyg. tez taki będzie :-)
 
Ja dziś powiedziałam w pracy.... nawet spoko:)
A i nie pisałam.... mam pięciocentymetrowy pęcherz czy coś takiego na jajniku - lekarz powiedział, że w ciąży często się to zdarza i się wchłonie... hmmm.... Słyszałyście o czymś takim?
 
Karrla ja też mam taki pęcherzyk o wymiarach 3,8 cm na jajniku (znaczy 17.03 taki był) i też ginka powiedziała, że to nic groźnego.

oliwka1976 super, że u Was wszystko dobrze!

Anna81 i u Ciebie dobre wieści! super! wypoczywaj kochana! a z tymi plamieniami to masz rację! w ciąży żadnych nie wolno lekceważyć!

Kasiiula śliczny masz ten brzuszek! moja kolezanka przy 3 ciąży w 12 tc miała już z przodu taką fajną piłeczkę! dokładnie wyglądała jakby tam sobie piłkę włożyła :-) a wcale aż tak dużo nie przytyła przez cała ciąże (książkowe 12 kg) :-)

Ewelina na pewno dasz radę! pewnie nie raz będzie ciężko, ale mam nadzieję, że możesz liczyć na pomoc męża/partnera czy kogoś z rodzinki ? fakt czasem taka pomoc, zwłaszcza mamy czy teściowej ;-) bywa uciążliwa, ale czasem jest niezastąpiona ;-) ja mojej teściowej do dziecka nie dopuszczę, a to dlatego, że jest chora psychicznie ,, nie chce się leczyć i najzwyczajniej w świecie będę się bała czy czegoś malutkiemu nie zrobi! a moja mama to złota kobieta, ale całe szczęście, że będziemy mieszkać osobno, jednak wiem, że na nią zawsze mogę liczyć!

Pozdrawiam serdecznie babeczki i powiem Wam, że strasznie mi tu fajnie! długo zastanawiałam się czy dołączyć gdzieś do listopadóweczek , a jak już zdecydowałam to nie wiedziałam gdzie ;-) no i trafiłam do Was i to była bardzo dobra decyzja!
:-)
 
hehe no w sumie to juz zaraz 3 miesiac bedzie .... :)

eh a jak ciezko mi sie spi zadna pozycja nie jest wygodna jedynie na plecach nic mnie nie uwiera ale za to na plecach nie dam rady zasnac heheh :)

łał jaki piekny brzusio...:szok:. ja tez swoj wkleje moze nawet dzis...

wiecie co dzis sie tak strasznie na meza wydarlam ze az mi jest teraz glopi:-( a i jeszcze mi powiedzilam ze on do listopada to zwariuje jak sie bede tak zachowywac...:szok: Ale mi glopio i plakac mi sie chce.....egghhhh:(:(:(
 
reklama
mój brzuszek nie jest tak okazały ale też już urósł, w moje kochane jeansy nie wchodzę też muszę zacząć myśleć o większych ciuszkach, ale za spodnie na 7 miesięcy to nie dam 120zł
coś znajdę z poprzedniej ciąży, a najlepiej to kupię spodnie dresowe, tylko jak ja pójdę do pracy w dresach, he,he..
 
Do góry