reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
laparada ja mam Maje hehe i ona majuz ponad 2lata i powiem Ci ze niestety Mai jest teraz bardzo duzo:-)U mnie na bank Nadia dla dziewczynki a dla chlopca nie mam jeszcze:-)
Laparada jak poszla rozmowa z m ulozy sie wszystko miedzy wami??
 
Natala usg cudowne. choć szłam z duszą na ramieniu, bo stres miałam przez te kilka dni ogromny. ale serduszko bije. maluch się rozwija jak na drożdżach, jest cudowny. ;-) fota w dziale z dzidziusiami, u nas:tak:

Rozmowa z M również przeprowadzona, choć nic konkretnego nie ustaliliśmy. powiedziałam, czego oczekuje, czego potrzebuję. i zaznaczyłam, że jeszcze jedna akcja i będzie widywał dziecko raz na dwa tygodnie, w białymstoku. o!
chyba dotarło.
z jednej strony niechętnie na to przystałam, z drugiej strony wiem, że dziecko potrzebuje tatusia...
zobaczymy. :baffled:

to super :-) trzymam kciuki, zeby z M Ci sie ułożyło. najważniejsze, żeby Wam było jak najlepiej :tak:
 
Cześć Mamuśki!!
Ja co do imion to wiem na pewno że jeśli będzie chłopiec (czego bardzo chcemy oboje) to będzie Patryk, a co do imion dla dziewczynki to wszystko co mi się podoba to mojemu M. nie i mamy problem. Jemu podoba si Monika i Paulina a ja wolałbym Gabrysie, Ole
 
Dziewczyny Kochane!!!
Niestety, ale muszę was opuścić, mojej fasolki już nie ma.
Życzę Wam szczęścia i pociech z Waszych kruszynek.

Gosiu bardzo mi przykro! Wiem ze nic nie zwroci ci twojego aniolka! Ja tez przezylam chwile grozy krwawiac myslalam ze to juz dzidzia odchodzi juz nawet zaczelam sie z nim zegnac ten strach wcale nie zniknal. Staraj sie pamietac te dobre chwile kiedy twoje malenstwo mieszkalo u ciebie! Bardzo ci wspolczuje! trzymaj sie!
:-:)-:)-(




Ja dzisiaj mam skan i zaczelam sie strasznie bac mam nadzieje ze beda same dobre wiesci wystraszylam sie okropnie ! trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć ! mnie też tak pobolewa czasem koło pempka, więc chyba tak ma być. Przeszłam juz na wyższe wiaminki i już wreszcie lepiej się czuje i moge chodzic na górskie spacery i jeść pyszne rzeczy..rozpoczął sie najprzyjemniejszy okres. Nie mogę się doczekać kiedy będzie 13 maja i może dowiem się jaka jest płeć. Mój mąż i córcia też się wybierają;-) ROdzinne USG:-)
 
Dziś do gina troszkę się boję, ale mam nadzieję, że będzie ok....... co do imion chłopiec Wiktor, dziewczynka Marika, mężowi nie daję możliwośći nadania imienia, może tylko z dwóch jedno wybrać,
żartuję , że za poród mi się należy ten przywilej...
 
Weri - trzymam kciuki z całych sił !!!!!

Oliwka1976 - ja właśnie zmieniłam baterię w wadze i zważyłam się po tygodniu no i stwierdzam, że lepiej chyba żyć w niewiedzy jak nam tych kilogramów przybywa.

Gawit - zazdroszczę Ci tego wypoczywania na działce, jak byłam w sobotę i niedzielę na naszym letnisku bo pogoda była piękna. No a teraz to tragedia od rana leje i zimno .

Co do imion : to dziewczynka będzie Pola (chociaż mąż jest pewny, że Karolinka) a dla chłopca to jeszcze nie mam pojęcia .
 
ja co dla dziewczynki jestem zdecydowana na Amelie Victorie ale podoba mi sie tez Olivia, Maja ,Kaja,Nadia, Nicola z chlopcem bedze gorzej bo ja musze miec dziewczynke i koniec! jak bedzie chlopiec to bedzie klopot mam tylko Alan i Adam:-p Tak marze o dziewczynce masakra troche sie rozczaruje jak bedzie facet ale coz najwazniejsze zeby bylo zdrowe;-)

A Pola tez slicznie! Bardzo ladnie i Marika takie nowoczsne oba sliczne!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pola też mi się bardzo podoba ale coś mi się wydaje, że będzie ich trochę ;-)
Ja mam wybrane Olaf i Anastazja, a tatuś jeszcze się na ten temat nie chce wypowiadać, powiedział, że najpierw musi znać płeć. Ale i tak pewnie będzie któreś z tych dwóch imion ;) Ja osobiście wybieram imię ze względu na jego znaczenie, i obydwa te imiona ce****ą osoby o bardzo silnych osobowościach, w sumie to powinny być to osoby zaborcze, nerwowe i w ogóle małe potworki :cool2::-p Mam nadzieję, że mi się termin porodu zmieni z tego 20listopada na przynajmniej 22 i będzie jednak Strzelec a nie skorpion. Będzie wtedy taki łobuz jak mama bo ja też Strzelec ;-)

p.s. słowo cehują - specjalnie zrobiłam błąd bo inaczej by gwiazdki były - jest najwyraźniej na tym forum obraźliwe ;D
 
Do góry