reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe brzuszki

reklama
dzięki dziewczynki !!! :)

karolinko faktycznie ten mój brzusio nie jest giga, no ale mam nadzieję, że dzidzi nie jest za ciasno ;) tak jak Danielkowi (jemu niestety było ciasno i urodził się z niewielkim na szczęście kręczem szyi ) no ale już teraz jest OK :) wyprostował się ;)
 
co prawda nie pokazałam tego na zdjeciu, bo brzusio "ubrany", ale mi też linia wyskoczyła całkiem niedawno, też tak ok. 3-4 tygodni temu..no i jest tak samo mało widoczna jak u eg ;)
 
madziunia a myslałam, ze to ja mam mały brzuszek ;) pewnie Ci nie zawsze ustępują miejsca w autobusach, co? no chyba że nie jeździsz :) ja czasem w srodkach komunikacji miejskiej żałuję, że nie mam większego brzuszka, ale stwierdzam, że jednak on wcale nie jest taki mały ;) podobny do brzuszka eg :) a linię też mam od niedawna i bardzo jasniutką.
 
ithildin no niestety nie ustępują, czasami to wręcz biegną takie babcie, żeby były pierwsze, a mi się śmiać chce :) ostatnio nawet pewna dziewczyna poprosiła mnie, żebym pomogła jej do tramwaju wnieść wózek z bliźniakami, musiałam jej wyraźnie pokazać, że tak nie za bardzo bo jestem w zaawansowanej ciąży, no i trochę ciężko tak dźwigać ;) było to dla mnie trochę dziwne, bo razem stałyśmy na przystanku, no ale moze faktycznie tak bardzo nie widać, że to 9-ty miesiąc... :) chociaż mi się wydaję, że brzuch mam duży i nie daje mi też o tym zapominać mój synek , który ciągle mówi "mama ale masz duży ten brzuszek... :o )
 
madziunia no to ładnie z tym wózkiem... ::) ale mogła nie zauważyć, mnie się wydaje, że u mnie właśnie tego nie widać, zwłaszcza jak mam dużo na sobie ;) więc u Ciebie tym bardziej :) ale pewnie Ci za to lżej i wygodniej... ;)
 
madziunia pisze:
ostatnio nawet pewna dziewczyna poprosiła mnie, żebym pomogła jej do tramwaju wnieść wózek z bliźniakami, musiałam jej wyraźnie pokazać, że tak nie za bardzo bo jestem w zaawansowanej ciąży,

wg mnie to nie ważne czy zaawansowana ciąża czy nie ! ? ! ? ale z tej babki ... niepoważna kobieta! a babcie faktycznie lecą pierwsze ale ja tez się na daję ;) ;) tylko jak nie mam juz miesięcznego to tracę w gonitwie czas na kasowanie biletu ;) ;) ;)
 
reklama
Dziś przeżyłam prawdziwy szok co do brzuszków - mój kolega z roku zapytał mnie na wykładzie czy jestem w ciąży, a widujemy się od początku października i na niektórych zajęciach siedzimy nawet bardzo blisko ::) poza tym on został tatusiem w lipcu, więc powinien chyba wiedzieć jak wygląda ciąża... :p no chyba że się właśnie na ten widok uniewrażliwił... :) tak czy owak nie wiem czy dziwić się jego spostrzegawczości czy naprawdę po mnie tak tego nie widać... ::)
 
Do góry