reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Poczekaj do pierwszych to zatęsknisz do braku objawow ;) hehe

Aob chyba ze tak - to u mnie maz jednorazowo albo raczej rzadko tak wyjeżdża cały czas bym nie zniesla takiego siedzenia non stop w domu
 
reklama
Priinceseczka, na bol niestety nic nie poradze, mam problemy z kregoslupem i podobnie jak Lilith zaleconą rehabilitacje, ale pierwsze raz slysze o takim bolu, i bardzo Ci wspolczuje :(
 
Animka ja w gruncie rzeczy też cieszę się z mdłości ;-), dziś było i odrobinę mniej ale były. Np teraz zrobiłam kolacje kanapki z szynka i sosem czosnkowym, siedzę a raczej pół leżę na łóżku i pisze do was, kanapki niedaleko koło mnie i ten sos tak mi śmierdzi że nie daje rady i chyba będę musiała się zmusić aby je zjeść hi.

Nessi masz kobitke Gina?

Aob a masz już namiary na innego Gina, za tydzień chcesz iść do innego. Powiem Ci ze ja na NFZ na 5 kwietnia jestem zapisana dodaj Gina do którego chciałam chodzić, on nie przyjmuje w szpitalu, nie ma te dla mnie problemu, rodzic tutaj nie będę więc i tak lekarze przypadkowi a jakbym musiała w ciąży trochę w szpitalu polezec trudno muszę zaufać każdemu lekarzowi.
Jutro idę do całkiem innego i zobaczymy jak to się rozwinie ;-)
 
Tak, prowadzi mnie ta sama babeczka co 7 lat temu prowadziła mi ciążę z synem :) Świetnie się dogadujemy ...często prywatnie ze sobą gadamy na wizycie ... ostatnio jak byłam - to przyszłam do Niej ze swędzącą ''kuciapką'' a wyszłam uśmiana bez recepty :D
 
Kociara.. Mam Twój avek wytatulowany na boku szyi hahaha. Gratki. Ja dzis opóźnienie, będę później :-)
 
Gratuluje :):)
Ja ogarnęłam kuchnie , zrobiłam jeszcze serek topiony na jutro i leżę walcząc z bólem krzyza :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Czesc, mam problem.jestem w 15 tygodniu ciazy, mam 20 lat. Tydzien temu mialam pobierana krew PAPP-A na ZD u dziecka. Dzisiaj do mnie zadzwonili z informacjami ze szpitala ze jest wysokie ryzyko, ze moje dziecko moze byc chore, wyszlo mi 1:140. Lekarz odrazu mnie zapytal czy chce amniopunkcje, aby dowiedziec sie czy dziecko jest zdrowe, czy chore. Zgodzilam sie, jade do szpitala za trzy dni na zabieg. Bardzo sie martwie, nie moge przestan o tym myslec, jak myslicie czy moje dziecko bedzie zdrowe? Jestem caly czas nadzieja ze bedzie w stu procentach zdrowe!!! Prosze napiszcie mi jak u Was bylo.. dziekuje
 
Do góry