reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja Zielona znów mam z sagi z cytryną :)

Wzięłam nospe dla spokoju ducha :)
A co do bliźniaków ani U mnie ani U mojego nie było takiego przypadku więc to byłby mega cud :D

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mnie też czasami pobolewa podbrzusze ale wtedy leżę i jest ok... Tym się nie denerwuje bo to nie jest ból tylko takie ćmienie...ponoć tak jest na początku więc nie chce tym się zamartwiać...
Ogólnie jestem jakaś spokojniejsza choć serduszka nie widziałam...ale te codzienne-całodzienne nudności i odruchy wymiotne napawają mnie nadzieja....
 
Mnie też czasami pobolewa podbrzusze ale wtedy leżę i jest ok... Tym się nie denerwuje bo to nie jest ból tylko takie ćmienie...ponoć tak jest na początku więc nie chce tym się zamartwiać...
Ogólnie jestem jakaś spokojniejsza choć serduszka nie widziałam...ale te codzienne-całodzienne nudności i odruchy wymiotne napawają mnie nadzieja....
Dobrze to nazwalas, cmienie, ja się dodatków czuje jakbym była pełna... A innych objawów nie mam dlatego tak sobie dokładam do głowy

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Milagros ja też innych objawów nie mam, i oby jak najdłużej, bo nawet wole sobie nie wyobrażać wrażliwości na zapachy przy zmianie pieluchy.
 
Milagros ja też innych objawów nie mam, i oby jak najdłużej, bo nawet wole sobie nie wyobrażać wrażliwości na zapachy przy zmianie pieluchy.
Pocieszylas mnie już tak na maksa już nie swiruje pawiana, ja to mówią tylko spokój może nas uratować :)

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka
 
Ale do dupy wszystko, wieczorem poklocilam się z m, trzeslam się cała, poplakalam się i nagle z tamtad wyleciało ze mnie coś żółtego :-(, po jakimś czasie jeszcze gorsza kłótnia, brzuch bolo, leżę, lutke wzięłam, nawet nospe coś ja nigdy nie biorę, boję się
 
Ostatnia edycja:
reklama
Joasiu moja ma 20 miesięcy, zaszlam też karmiac, karmilam ja tyle razy ile chciała mimo zł je już wszystko, jak już wiedziałam że jestem w ciąży to jeszcze kilka dni karmilam normalnie, Gina kazał odstawić, taki głupi gin, ja aktualnie od jakiś 1,5 tyg karminy się 1 raz na 24 h. Zawsze rano, ciąża jak widać się rozwija, miałam dziś tego Gina zapytać ale zapomniałam przez to jaki on był podczas wizyty.

Emka kiedy wyniki?

Gosia śliczne krechy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry