reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mamusia 85 ja was czytam to mi wystarczy u mnie nudy ciągle to samo. Jutro trochę poszaleje bo idę do lekarza na 17 a po to już sobie jakos wykorzystam czas. Poszaleje sobie a co tam.
IZA polecam Ci super wątek akurat dla nas tam dziewczyny ci pomogą doradza z tą szyjka EMKA mi go poleciła i warto weź link od emki bo ja mam coś z tel i nie wyślę Ci linka.
Emka wypad nad morze zazdroszczę ale przyjedzie czas ze nadrobie bo mieszkam blisko morza
 
reklama
Witam się po dłuższej przerwie.
Przepraszam za nieobecność ale miałam gorsze dni, pełne niepokoju o malucha. W ogóle nie czułam ruchów, poza tym nawkręcałam sobie głupot w związku z toksoplazmozą i nie chciałam Was tu zadręczać moim niepokojem. Dzisiaj miałam wizytę i na szczęście wszystko jest w porządku. Dobrze rozwijający się chłopczyk:happy:
Obiecuję nie znikać już na tak długo;-) ;)
Wybaczcie, że na razie tylko o sobie ale muszę sporo nadrobić i wciągnąć się w rytm forum na nowo.
 
Mamo czwórki, cieszę się, że jest w porządku :)

Ivi, gratuluję!

Jostynia, ciężka sytuacja, mąż na pewno po porodzie pokocha dziecko, ale mógłby wcześniej zmienić nastawienie, żeby tak Cię nie ranić... Przykro mi...

Milagros, u mnie też dziś pizza z biedronki ;) Współczuję problemów z kręgosłupem. Mam nadzieję, ze szybko dostaniesz się do ortopedy. Takie zastrzyki można w ciąży?

U nas nic nowego, gorąco, trochę posprzątałam, mała właśnie marudzi...
 
Witam się dziś i ja :)

Keejti to Ci się super z ciuszkami udało :)

Ivi dobrze, że widzisz koniec i szybko wracaj tu :*

Milagros mnie też placy łapią jak więcej zrobie czy dłużej pochodzę

Mama czwórki w końcu się pojawiłaś :* super że z małym dobrze wszystko, już nam tak nie znikaj

Martini tak coś nie raz człowiek z głupoty zrobi a potem zaboli i wyrzuty sumienia :/


ja dziś padam pojechałam z sąsiadką do Wadowic ok 11 a wróciłyśmy ok 16 :D ale się obkupiłam, kupiłam sobie tenisówki, krótkie spodenki, bluzkę typu bokserka, dwie sukienki po 11 zł i jedną za 44 i wszystko nowe :) a mojemu wzięłam klapki ale takie lepsze i spodenki do kolan :p te sukienki po 11 są takie jakby od góry bokserka z wstawkami koronki a z przodu przez całą długość idzie zamek to się dopasowują do ciała i eksponują brzusio ale nie są opięte a ta droższa to taka luźna myślę że będzie świetna na te upały i się przyda do Zakopanego ;)
 
Hej dziewczyny, ja miałam przygody... dziś wyszłam ze szpitala.

W niedziele od samego rana bolał mnie tak dziwnie brzuch, ciągnęło w dół i brzuch był twardy jak kamień,. Wzięłam magnez, później nospe i nic, Przespałam się i tak bolało, że nie mogłam się podnieść z łóżka, zadzwoniłam na Oddział Ginekologiczny i kazali mi przyjechać jeżeli coś mnie nie pokoi. Przy badaniu lekarz stwierdził że szyjka jest w porządku, ale że mam nadmierną napadowość skurczy macicy czy coś w tym stylu i zostawili mnie na oddziale, Dawali jakes zastrzyki w dupcie , lutke na podtrzymanie i nospe. Przeszło, mam tylko teraz takie napady krótkie jak dłużej siedze lub chodze.

Strasznie się wystraszyłam i jestem w szoku. Cały czas ciąża bez objawów a tu bach Z dnia na dzień coś takiego w 19 tygodniu. Dobrze, że maleństwo zdrowie i sytuacja opanowana.
 
Mania, mama 4 dobrze, że wszystko w porządku i sytuacja opanowana u Was i dzieciaczkow.

Gaga szał zakupów widzę ale to dobrze :) ja właśnie teraz ma lato nie mam spódnic ani spodenek aż mi mąż powiedział żebym coś sobie kupiła

Martini nie dźwigaj! Od tego masz faceta

A my mamy już klucze do mieszkania, siedzimy na kartonach jeden kurs zawiezlismy, jutro b pomaluje pokoik dziecięcy i do niedzieli wieczora tutaj musimy się wyprowadzić. A potem na spokojnie się urządzać i rozpakować
 
Dziewczyny mnie ten kręgosłup boli Bez względu czy siedzę, stoję, czy leżę. Nie ma znaczenia czy chodzę cały dzień czy leżę, wiadomo po wysiłku boli bardziej. Ale dziś taki lekki dzień i znów boli :(

Najgorzej ze biodra mi dochodzi :/

Odpisze więcej później bo siedzę teraz Z siostra w poczekalni
 
Hej.. dzis niestety nie odniose sie za bardzo bo nie.moglam skupic sie jak czytalam.. juz na dzis tak sie zmeczylam ze nie ogarniam a mlody jeszcze biega...
jutro ide na wyniki i tez ide z malym wiec kiepsko to widze.. na dniach moze byc mnie mniej takze prosze sie nie martwic jakby ktos zauwazyl :-) wiadomosci bede odczytywac :-)

Milego wieczorku
 
reklama
Do góry