reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
A u mnie dziś od rana nitki krwi w sluzie. Nie jakoś specjalnie dużo ale są. Nie wiem jak się na to wszystko reagować... Poleżałam trochę ale nadal dmto samo...
 
moja wizyta za duzo nie wniosla nie mialam usg a to z tego powodu ze lekarz starszej daty i starej szkoly i powiedzial ze po poronieniach on noe chce robic usg bo nawet fale ultradźwiękowe moga uszkpdzic plod jesli wcześniej byly poronienia z badania ginekologicznego wynika ze jestem w ciazy ryzyko jest tylko takie ze moze byc to ciaza pozamaciczna ale na 98%to wyklucza bo jajniki bez zmian jedyne co sie dowiedzialam ze plamienie moglam miec z powodu malej nadzerki mialam pobrana cytologie po ktorej plamie ale to tez normalne no i news musze lezec na brzuchu bo mam bardzo duze odgiecie macicy i jesli sie nie naprostuje do 12tc to beda klopoty. Mimo ze nie mialam tego usg jestem pozytywnie nastawiona i mam poczucie ze wszystko bedzie ok. Wg moesiaczki termin na 1. 12.
 
moja wizyta za duzo nie wniosla nie mialam usg a to z tego powodu ze lekarz starszej daty i starej szkoly i powiedzial ze po poronieniach on noe chce robic usg bo nawet fale ultradźwiękowe moga uszkpdzic plod jesli wcześniej byly poronienia z badania ginekologicznego wynika ze jestem w ciazy ryzyko jest tylko takie ze moze byc to ciaza pozamaciczna ale na 98%to wyklucza bo jajniki bez zmian jedyne co sie dowiedzialam ze plamienie moglam miec z powodu malej nadzerki mialam pobrana cytologie po ktorej plamie ale to tez normalne no i news musze lezec na brzuchu bo mam bardzo duze odgiecie macicy i jesli sie nie naprostuje do 12tc to beda klopoty. Mimo ze nie mialam tego usg jestem pozytywnie nastawiona i mam poczucie ze wszystko bedzie ok. Wg moesiaczki termin na 1. 12.
A to jeszcze takich newsów odnośnie poronienia i usg nie słyszałam.
Ale co lekarz ,to inna szkoła.
Dobrze , że masz pozytywne nastawnienie.
Kiedy następna wizyta?
 
moja wizyta za duzo nie wniosla nie mialam usg a to z tego powodu ze lekarz starszej daty i starej szkoly i powiedzial ze po poronieniach on noe chce robic usg bo nawet fale ultradźwiękowe moga uszkpdzic plod jesli wcześniej byly poronienia z badania ginekologicznego wynika ze jestem w ciazy ryzyko jest tylko takie ze moze byc to ciaza pozamaciczna ale na 98%to wyklucza bo jajniki bez zmian jedyne co sie dowiedzialam ze plamienie moglam miec z powodu malej nadzerki mialam pobrana cytologie po ktorej plamie ale to tez normalne no i news musze lezec na brzuchu bo mam bardzo duze odgiecie macicy i jesli sie nie naprostuje do 12tc to beda klopoty. Mimo ze nie mialam tego usg jestem pozytywnie nastawiona i mam poczucie ze wszystko bedzie ok. Wg moesiaczki termin na 1. 12.
Jejku pierwszy raz słyszę takie rzeczy. Aż się zaczęłam martwić bo ja też po poronieniu jestem a USG najchętniej bym robiła co tydzień jakbym tylko mogła. No i z tym tyłozgięciem też ciekawe rzeczy, też mam ale lekarz mi nie mówił nic na ten temat. Co lekarz to inne informacje
 
A ja się juz nie denerwuje bo skoro nic się nie dzieje a te bole to przez ta macice to nie pozostaje mi nic jak czekac a dzidziuś niech rosnie. To chyba taki czas dla mnie zeby potrenowac cierpliwość. A skoro lekarz uratował mi mloda i teraz mówi że tak będzie lepiej to go poslucham chociaż nie powiem kusi mnie prywatna wizyta przed świętami
 
Jejku pierwszy raz słyszę takie rzeczy. Aż się zaczęłam martwić bo ja też po poronieniu jestem a USG najchętniej bym robiła co tydzień jakbym tylko mogła. No i z tym tyłozgięciem też ciekawe rzeczy, też mam ale lekarz mi nie mówił nic na ten temat. Co lekarz to inne informacje
Podobno ja mam bardzo duze tylozgiecie bo nie jest mozliwe normalne badanie tylko musze cos pod pupa miec i sie odginac no ale przynajmniej wiem od czego mnoe tak tylek boli strasznie
 
reklama
Do góry