reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi jakich detergentów unikać przy sprzątaniu, teściowa mi ciągle gledzi że mam uważać i unikać chemii.
 
Niższym odemne to już się chyba nie da być 153cm Zaczynałam z wagą 53kg i już 2kg na plusie więc jak do 36tyg przytyje z 20kg to naprawdę będę się toczyć a moje kolano po wypadku nie wytrzyma tego balastu No ale co zrobić oby dzidziutki były zdrowe
Witaj w klubie 153 :)))
Ja na samym początku strasznie gromadziłam wodę i waga mi podskoczyła z 54 do 57 :o zawsze mialam przyrost przed okresem, ale nie az taki, wiec to bylo troche dziwne... teraz waga trzyma się jak na razie ok.55, a kazdy kilogram - pewnie tak samo jest u Ciebie - widac okrutnie :)
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jakich detergentów unikać przy sprzątaniu, teściowa mi ciągle gledzi że mam uważać i unikać chemii.
Kurcze też mam z tym problem bo nie wiem czym mam zastąpić detergenty. A propos właśnie skończyłam sprzątać xd o niestety używałam tego co zwykle więc podpinam się pod pytanie
 
Kurcze też mam z tym problem bo nie wiem czym mam zastąpić detergenty. A propos właśnie skończyłam sprzątać xd o niestety używałam tego co zwykle więc podpinam się pod pytanie
Ja już od jakiegoś czasu używam wody z octem zamiast plnu do szyb, lepiej się sprawdza i nie zostawia smug. Ale więcej to nie wiem... Na pewno muszę zrezygnować z produktów na kamień i rdzę bo strasznie śmierdzi.
 
Witaj w klubie 153 :)))
Ja na samym początku strasznie gromadziłam wodę i waga mi podskoczyła z 54 do 57 :o zawsze mialam przyrost przed okresem, ale nie az taki, wiec to bylo troche dziwne... teraz waga trzyma się jak na razie ok.55, a kazdy kilogram - pewnie tak samo jest u Ciebie - widac okrutnie :)
ehh nie przypuszczałam że któraś może byc taka niziutka jak ja;) Miałam niskie kolezanki ale zawsze pare centymetrów wyższe ode mnie. Wagę mamy podobną :) Dokładnie rozumiesz mnie Każdy kg to tragedia dla nas Mi jeszcze idzie wszystko w uda. Ja do mojego męża mówię że będę małym toczącym pulpecikiem na dwóch serdelkach [emoji12] W szpitalu jak lekarka zobaczyła że bliźniaki to już wogole oczy jak 5zl Do tego ja wyglądam na młodsza niż jestem
 
reklama
ehh nie przypuszczałam że któraś może byc taka niziutka jak ja;) Miałam niskie kolezanki ale zawsze pare centymetrów wyższe ode mnie. Wagę mamy podobną :) Dokładnie rozumiesz mnie Każdy kg to tragedia dla nas Mi jeszcze idzie wszystko w uda. Ja do mojego męża mówię że będę małym toczącym pulpecikiem na dwóch serdelkach [emoji12] W szpitalu jak lekarka zobaczyła że bliźniaki to już wogole oczy jak 5zl Do tego ja wyglądam na młodsza niż jestem
Ooh blizniaki :)
Mi wszystko zawsze idzie w brzuch, posladki i uda :)
Najlepiej sie czulam z waga 45... ale czas leci a praca biurowa nie pomaga ;)
Jesli w Twoim loginie jest rocznik urodzenia, to jestes 4 lata starsza :)
Mnie caly czas pytaja o dowod i to na pewniaka z mysla ze nie mam 18 lat, Ciebie tez nadal? :)
 
Do góry