reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja to tym lekarzom tak do końca nie wierzę, bo np. w moim przypadku om miałam 02.02.2019, ostatni raz jak się kochaliśmy się z mężem w dni płodne to było 19.02.2019. potem mieliśmy remont, wyjazd męża w delegację i zrobiłam 3 testy 01.03.2019 - wszystkie pozytywne, byłam u lekarza 04.03.19 lekarz powiedział że jest zarodek prawidłowo ulokowany, dał mi zaświadczenie o ciąży i kazał przyjść za 2 tygodnie. Następna wizyta 19.03. u tego samego lekarza i mówi że brak bicia serca itd że może poznoej owulacja i wogle i że ciąża młodsza k 1-2 tyg. Kazał mi przyjść za 2 tygodnie. W domu przeanalizowałam sytuację i mówię nie możliwe bo później się nie kochaliśmy aż do pozytywnego testu. Tak się nakręciłam, nastresowalam że mąż kazał szukać innego lekarza do konsultacji. Tydzień później poszłam do Pani dr która powiedziała że przez tyłozgięcie ciężko u mnie zobaczyć ale ze zarodek ma 6,7 mm że chyba widzi bicie serca itd i że to jakiś 6 ttdzien, że mam być dobrej myśli. Trafiłam do pierwszego lekarza 01.04. a on dalej że ciąża młodsza, bicie serca jest ale to dopiero 6 t (gdzie z OM 8+2). Normalnie się rozpłakałam że to niemożliwe zważywszy na okoliczności co napisałam na początku to on do mnie to proszę jeszcze raz mierzymy, kazał mi się poprzekrecał, ręce pod pośladki włożyć i kilka razy mierzył i powtórne pomiary wykazały 8t+0 gdy z OM wypadało 8t2d. Lekarz się tłumaczył że moja budowa utrudnia pomiary USG. Na pewno na prenatalne do niego nie pójdę bo jego pomiary nabawia mnie zawału serca.
Uff ale się rozpisalam
Ja właśnie też mam tyłozgięcie i możliwe że dlatego ciężko było znaleźć, ja też nie widziałam... Dopiero grzebał i wiercił tym usg baaaardzo długo i znalazł.
 
Dziewczyny czy mierzyla ktoras z was hcg w pozniejszych tygodniach ciazy?

23 marca mialam 28 tysiecy
A dzis w 7t6d mam 280 tysiecy...

Naczytalam sie o tym zasniadzie groniastym.... Czy jest jest juz zarodek i serduszko, to dalej cos takiego sie moze przytrafic? [emoji20][emoji20][emoji20]
Nie plamie, nic mnie nie boli, progesteron prawie 80 ng/ml
Ja nigdy nie robiłam bety w takim tygodniu.
Martwisz się zbyt dużym przyrostem?
Czy czymś innym?
 
Ja nigdy nie robiłam bety w takim tygodniu.
Martwisz się zbyt dużym przyrostem?
Czy czymś innym?
Martwilam sie zbyt dużym przyrostem, a dokładniej zbyt duzym wynikiem bo w normach z labo mam do 200 tys max, a ja 280 tys, oczytalam sie o tym zasniadzie groniastym lub o wadach genetycznych przy takich duzych wynikach, ale dziewczyny na tym forum juz mniej trochę uspokoily, wiec chyba jest ok
 
reklama
Do góry