reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

reklama
Czesc mam na imię Karolina lat 27, i jestem z Łodzi, Moja córeczka Lena ma przyjsc na świat w tym miesiacu ale dokładny termin rozwiazania nie jest mi znany, moje przypuszczenia to 16,17 listopad, wg pierwszych ruchów.Natomiast wg usg 27 listopad. Czekam na wiadomości od Was z przyjemnościa nawiąże znajomości ze świeżo upieczonymi mamusiami! Pozdrawiam
 
Witam wszystkie listopadowe Mamuśki!
Co prawda troszkę późno Was znalazłam, ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że dopiero od 3 tygodni i 4 dni jestem listopadową mamą - wcześniej byłam październikówką :) Miałam termin na 30.10. z OM, zaś na 21.10. z USG. Córcia zrobiła nam psikusa, urodziła się 2.11..
Kilka słów o mnie.
Urodziłam się i nieustannie mieszkam we Wrocławiu. Mam troje rodzeństwa (w wieku 23, 13 i 11 lat). Ukończyłam studia mgr na Wydziale Chemii UWr, gdzie teraz robię doktorat. Od lipca tego roku jestem szczęśliwą mężatką. Zainteresowania mam trochę odjechane, więc może nie będę o nich pisać - wszystko wyjdzie "w praniu" :) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona :)
 
Agnieszka witaj serdecznie i zapraszam cie na watek glowny Listopad 2007 :-) gdzie piszemy non stop :-) i napewno lepiej sie poznamy ;-)
 
Helo!
A oto ja i brzusio w ZOO he he :) sierpień 2007
zebraiw9.jpg





 
Witam wszystkie listopadowe mamusie!
Nazywam się Monika, mam 26 lat, od 1,5 roku jestem szczęśliwą mężatką,a od 26 listopada mamą Radusia (termin miałam na 11grudnia).
Raduś był malutki 2640 g i 50 cm, a w ciągu 4 m-cy dobił do wagi 7300!
Pozdrawiam gorąco wszystkie mamy!!
 
reklama
Do góry