reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżko piętrowe dla dziecka

AceKa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
1 Październik 2022
Postów
113
Cześć! Ja znów z tematem mieszkaniowo-dzieciowym, ale to ostatnio mi ciagle siedzi w glowie.
Zastanawiamy sie nad zamontowanie antresoli lub tez lozkiem piętrowym dla córki.
Połowa osób mówi nam, ze przeciez to ogromne ryzyko itd, ale tak naprawdę nikt z nich nie mial z tym do czynienia.
Może któraś z was korzysta i może sie wypowiedziec w tej kwestii?
Polecacie, odradzacie?
Oczywiscie chcialabym aby lozko nie bylo zabezpieczone jedna deską tylko miało jakieś wyższe zabezpieczenie.
 
reklama
U mnie jedno i drugie dziecko miało łóżko wyższe bo ze zjeżdżalnia. Nigdy nie spadły. Za każdym razem jest to hit jak jakiś kolega/koleżanka przychodzi
 
U mnie jedno i drugie dziecko miało łóżko wyższe bo ze zjeżdżalnia. Nigdy nie spadły. Za każdym razem jest to hit jak jakiś kolega/koleżanka przychodzi
a w jakim wieku dzieci zaczęły na takich spać? :) czy cos takiego robiłaś na zamowienie czy kupowała gotowca?
 
Moje dzieci spały na piętrowym łóżku. Z tego co pamiętam, to córka miała ok 5 lat jak zaczęła spać na górnym łóżku.
 
Moje dzieci mają piętrowe łóżko. Syn śpi u góry od kiedy skończył 4 latka. Sam wybierał łóżeczko. Kupowaliśmy z olx. Gość robił na zamówienie. Solidne i bezpieczne. Można było nawet bramkę zamontować. Drabinkę lub zjeżdżalnie.
 
U mnie dość szybko spały spały w łóżku piętrowym bo nie było miejsca w pokoju na 2lozka córka miała 3lata jak u góry spala a najmłodsza pół roku na dole spala ale barierkę miała dodatkowa dorobiona...
 
Moje dzieci mają piętrowe łóżko. Syn śpi u góry od kiedy skończył 4 latka. Sam wybierał łóżeczko. Kupowaliśmy z olx. Gość robił na zamówienie. Solidne i bezpieczne. Można było nawet bramkę zamontować. Drabinkę lub zjeżdżalnie.
o super, moja ma 3 latka, zastanawiam się czy sie nie wystraszy. A jakie jest u was zabezpieczenie tego lozeczka? Wystarcza jedna deseczka czy jest cos innego?
 
U mnie dość szybko spały spały w łóżku piętrowym bo nie było miejsca w pokoju na 2lozka córka miała 3lata jak u góry spala a najmłodsza pół roku na dole spala ale barierkę miała dodatkowa dorobiona...
u nas tez chodzi o przestrzeń właśnie i corka tez ma 3 latka :) jak wygląda zabezpieczeni dla dziecka które śpi na górze?
 
reklama
Syn ok. 3 lat, córka była starsza bo 5 - ale po prostu nie chciała wcześniej spać u siebie
Łóżka mamy zrobione przez dziadka
woooow taki dziadek to skarb ❤ u mnie w rodzinie tez jest jedna taka zdolna osoba, ale wlasnie mnie straszył ze przeciez to niebezpieczne itd stąd te wahania
 
Do góry