reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżko piętrowe dla dziecka

o super, moja ma 3 latka, zastanawiam się czy sie nie wystraszy. A jakie jest u was zabezpieczenie tego lozeczka? Wystarcza jedna deseczka czy jest cos innego?
w tej chwili nie ma mnie w domu. Jak znajdę zdjęcie to pokaże. Można było sobie wybrać wysokość barierki, skrzyni na dole, czy jedna, czy dwie. A można było bez. Ja mam średnie zabezpieczenie i jest ok. Drabinka z boku, więc synek ma niemal całą długość barierki jako zabezpieczenie.
 
reklama
Nie znalazłam u siebie zdjęcia, a będę za 2 dni w domu. Mam takie łóżeczko ze skrzyniami na dole
 
Nie znalazłam u siebie zdjęcia, a będę za 2 dni w domu. Mam takie łóżeczko ze skrzyniami na dole
bardzo ładne! O czyms takim tez właśnie myslalam :) a jakie wymiary sa u was? Jak myslisz do jakiego wieku to wystarczy?
 
Moje dzieci mają 3pietrowe, fajna sprawa.
20190808_220414.jpg
 
Dziewczyny, ile m kw macie pokoje że y zjeżdżalnia miała sens?

U nas po ok. 35m2 - ogólnie te łóżka niestety mocno zajmują i zagracają miejsce.
Starszy już zrezygnował z tego łóżka bo to dla dzieci :p i nagle okazało się, że pokój jest całkiem spory :D

A no i my mamy wysokie sufity, żadne poddasze itd.
 
U nas po ok. 35m2 - ogólnie te łóżka niestety mocno zajmują i zagracają miejsce.
Starszy już zrezygnował z tego łóżka bo to dla dzieci :p i nagle okazało się, że pokój jest całkiem spory :D

A no i my mamy wysokie sufity, żadne poddasze itd.
To pół jednego naszego piętra 😅 pokażesz lozeczko wykonane przez dziadka? Jeśli można oczywiście.
 
reklama
Do góry