reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko przodujące

Pettitbelle

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Maj 2020
Postów
1 436
Hejka. :) jestem dopiero w 15/16 tyg. Lekarz podczas badania powiedział, ze na razie lozysko jest centralnie przodujące. Pocieszył mnie, ze zazwyczaj sytuacja się zmienia i lozysko pójdzie do góry, ze dopiero po 20 tyg można mówić o łożysku centralnie przodującym. Wizyta była dość szybka i nie zapytałam go czy do tej następnej wizyty powinnam się oszczędzać bardziej, nie dźwigać. Czy ktoś był w podobnie sytuacji ze na takim wczesnym etapie wiedziała o łożysku i lekarz kazał się oszczędzać ? To dla mnie ważna informacja bo mam w domu 1,5 rocznego synka, który potrzebuje dużo uwagi :)
 
reklama
Wiem, ze lekarz ma racje :) nie wiem tylko czy oszczędzać się jakoś bardziej do następnej wizyty aż się sprawa wyjaśni czy podnosi się czy nie :)
 
Lekarz ma rację, zazwyczaj łożysko się podnosi. U mnie niestety się nie podniosło, ale byłam wyjątkiem.
Czy mogłabyś opowiedzieć, co się u Ciebie wydarzyło w związku z tym łożyskiem? Musiałaś pewnie mieć CC? Czy dużo wcześniej? Czy coś się złego działo? Pozdrawiam serdecznie
 
Czy mogłabyś opowiedzieć, co się u Ciebie wydarzyło w związku z tym łożyskiem? Musiałaś pewnie mieć CC? Czy dużo wcześniej? Czy coś się złego działo? Pozdrawiam serdecznie
W 33 tyg zaczęłam krwawić i trafiłam do szpitala, 2 dni później (dokładnie 33+5) miałam CC. U mnie okazało się podczas cesarki, że łożysko wrasta w macicę i częściowo w pęcherz, dlatego nie miało szans się podnieść. Nie było to widoczne na usg. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
 
reklama
Do góry