reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

A nie, rypnęłam się. Prosze o poprawkę - testowanie 12.02. Spojrzałam nie w ten miesiąc.

Czy 7 dni po owulacji coś jeszcze warto zbadać oprócz progesteronu (no u mnie jeszcze TSH dla zasady).
 
reklama
Nowy miesiąc, nowe My - zapraszam na wspólne testowanie 👋🏻

Standardowo kilka zasad na start:
1. Wątek dla zapisanych dziewczyn (testowanie, pauza)
2. Jeśli jesteś nowa na forum i chcesz do Nas dołączyć to zapraszamy - najlepiej jak napiszesz coś o sobie, swojej historii staraczkowej i dodasz avatar, żeby łatwiej było Cię zapamiętać.
3. Ten wątek nie służy do oceny testów ciążowych/ owulacyjnych dla randomowo pojawiających się osób.
4. Pogaduchy o wszystkim i o niczym, ale z szacunku dla grupy unikamy rozmów o dzieciach, wiele z Nas tutaj wciąż walczy o pierwszego bobasa.

To mój wątkowy debiut, więc poproszę o dużo butelek do wpisywania! 🔥

Luty:
1. @dorota8 @sylwica1410
2. @madziulix
3. @Haynee86
4.
5. @anyżowe_love @anela92 @K1991 @Fritzie
6.
7. @Sanderson @wero1234
8.
9. @krasulkaa
10. @Kosinka94
11. @dosiasamosia
12. @Marcela.marcela @Marzenaaa12 @Anka2803
13.
14. @Dorka66
15. @Leanne
16. @Sharley
17.
18. @Charlotte9
19.
20.
21. @Motylkowa!
22. @Kitsune @fckathy
23.
24 @nieznośne_poplątanie @Kasienkaol
25. @LadyCaro
26.
27.
28. @kicikocia
29. @amusedxxx @moniamarzyo2dzidzi

🍼 - ciąża | ⛔️ - brak okresu/cykl bezowulacyjny | 🐒 - okres

Pauza:
@KiedysZaciaze
@annn1
@AnitaaP.
@agata8051
@drugi.bejbik
@Papatk_a
@moonmonkey
@spekoppar_
@Klemensa
poproszę 09.02.2024 :)
 
Ojej a dlaczego? Co się stało?
jestem w szpitalu na badaniach hormonalnych pierwszej i drugiej fazy i powiedzieli mi, ze mamy się na ten cykl wstrzymać ze staraniami. Ale to akurat spoko, bo mam te bakterie, wiec sobie na spokojnie bez pospiechu przeleczę, mąż mój leci do Londynu w owulacje moją służbową i też nie będzie musiał wcześniej wracać. Więc wszystko się dobrze ułożyło w czasie :))
 
jestem w szpitalu na badaniach hormonalnych pierwszej i drugiej fazy i powiedzieli mi, ze mamy się na ten cykl wstrzymać ze staraniami. Ale to akurat spoko, bo mam te bakterie, wiec sobie na spokojnie bez pospiechu przeleczę, mąż mój leci do Londynu w owulacje moją służbową i też nie będzie musiał wcześniej wracać. Więc wszystko się dobrze ułożyło w czasie :))
lepiej wyleczyć wszystko dobrze :)
 
reklama
Do góry