reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Dziewczyny a możecie mi coś powiedzieć o duphastonie albo innych cudach na podwyższenie proga?
Oczywiście nie będę nic brała w ciemno, ale wolę dowiedzieć się od Was jak to powinno wyglądać, bo po dzisiejszej teleporadzie.. jesteście jedynym zaufanym źródłem.
Rozumiem że powinno się go brać po owulacje, napewno nie wcześniej, tak?
 
reklama
Dziewczyny a możecie mi coś powiedzieć o duphastonie albo innych cudach na podwyższenie proga?
Oczywiście nie będę nic brała w ciemno, ale wolę dowiedzieć się od Was jak to powinno wyglądać, bo po dzisiejszej teleporadzie.. jesteście jedynym zaufanym źródłem.
Rozumiem że powinno się go brać po owulacje, napewno nie wcześniej, tak?
Ty w pierwszej kolejności powinnaś zrobić konkretny monitoring z usg, tak jak pisała LadyCaro, bo tak naprawdę nie masz pojęcia, w którym dniu złapałaś tego proga. Jak już zrobisz taki monitoring, będziesz wiedziała, w którym dniu miałaś owulację, to dopiero wtedy zrób proga 7dpo i dopiero wtedy będzie miał on znaczenie w diagnostyce ewentualnej niedomogi.
 
Ty w pierwszej kolejności powinnaś zrobić konkretny monitoring z usg, tak jak pisała LadyCaro, bo tak naprawdę nie masz pojęcia, w którym dniu złapałaś tego proga. Jak już zrobisz taki monitoring, będziesz wiedziała, w którym dniu miałaś owulację, to dopiero wtedy zrób proga 7dpo i dopiero wtedy będzie miał on znaczenie w diagnostyce ewentualnej niedomogi.

Dzięki, tak zrobię :)
 
Wiecie może, czy w aplikacji Premom da się zmienić test na high/low z peak? Oznaczyło mi jako peak pierwszy test zrobiony w tym cyklu (na pewno to nie był peak) i rozjechał mi się cały kalendarz, kolejne okresy itp. Chciałabym to oznaczyć jako High i potem jak będzie prawdziwy peak to żeby to było dobrze odczytane.
IMG_0118.png
 
Wiecie może, czy w aplikacji Premom da się zmienić test na high/low z peak? Oznaczyło mi jako peak pierwszy test zrobiony w tym cyklu (na pewno to nie był peak) i rozjechał mi się cały kalendarz, kolejne okresy itp. Chciałabym to oznaczyć jako High i potem jak będzie prawdziwy peak to żeby to było dobrze odczytane.Zobacz załącznik 1609319
Jak przesuniesz w lewo ten test to możesz ręcznie zmienić
 
Wiecie może, czy w aplikacji Premom da się zmienić test na high/low z peak? Oznaczyło mi jako peak pierwszy test zrobiony w tym cyklu (na pewno to nie był peak) i rozjechał mi się cały kalendarz, kolejne okresy itp. Chciałabym to oznaczyć jako High i potem jak będzie prawdziwy peak to żeby to było dobrze odczytane.Zobacz załącznik 1609319
Tak jak Kitsune napisała, przesuń palcem w lewo po teście i tam można zmienić 😄 a jak w ogóle Twoja sytuacja? Ustaliliście coś z partnerem?
 
Tak jak Kitsune napisała, przesuń palcem w lewo po teście i tam można zmienić 😄 a jak w ogóle Twoja sytuacja? Ustaliliście coś z partnerem?
Nie. Jasno mu dałam do zrozumienia co ja myślę, czego oczekuje i potrzebuje, ale on dalej się nie wypowiedział ani nie ustosunkował. Więc dalej tkwię sobie w mojej czarnej dziurze.

W gratisie mam już 2 tyg bez seksu, bo on jest zbyt zestresowany i nie ma ochoty… A mnie nosi jak nie wiem co.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry