reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
To może dla niego jest to jeszcze za wcześnie? 1,5 roku to nie jest mało ale też nie jest dużo, a dziecko to dla faceta bardziej skomplikowana sprawa i już zobowiązująca.
Tak, to pewnie dla niego za wcześnie. Ale on może czekać i zwlekać. Ja niekoniecznie…
 
Byłam dziś u lekarza. Po badaniu wygląda na to, że u mnie wszystko w porządku. Brak okresu tak naprawdę niewiadomo czemu się spóźnia.
Mam dupka na 5 dni na wywołanie.
Dostaliśmy skierowanie, czy bardziej polecenie do kliniki.
Koniecznie musimy się skonsultować wyniki nasienia, zrobić usg jąder i zobaczymy.
Jeśli będzie w miarę okej to będziemy rozmawiać dalej w kierunku inseminacji.
Zobaczymy 🤷‍♀️
 
Dziewczyny a jak zbadać poziom androgenów 🫣 może glupie pytanie ale chce iść na wizyte juz z kompletem badań i pytanie czy wystarczy zrobic Androstendion? My walczymy teraz o wywołanie owulacji bo ich nie mam
 
Byłam dziś u lekarza. Po badaniu wygląda na to, że u mnie wszystko w porządku. Brak okresu tak naprawdę niewiadomo czemu się spóźnia.
Mam dupka na 5 dni na wywołanie.
Dostaliśmy skierowanie, czy bardziej polecenie do kliniki.
Koniecznie musimy się skonsultować wyniki nasienia, zrobić usg jąder i zobaczymy.
Jeśli będzie w miarę okej to będziemy rozmawiać dalej w kierunku inseminacji.
Zobaczymy 🤷‍♀️
A miałas potwierdzoną owulacje? Zawsze sie zastanawialam czy czesto sa sytuacje ze owulka jest a okres nie nadchodzi. U mnie zawsze brak owulki wiec i permamenty brak naturalnych cykli. A endometrium zmniejsza mi się samo. Jak w polowie cyklu mam 10 mm to pozniej juz 5.5 mm a okresu jak nie bylo tak nie ma. Biologia bywa zaskakujaca 🫣
 
A miałas potwierdzoną owulacje? Zawsze sie zastanawialam czy czesto sa sytuacje ze owulka jest a okres nie nadchodzi. U mnie zawsze brak owulki wiec i permamenty brak naturalnych cykli. A endometrium zmniejsza mi się samo. Jak w polowie cyklu mam 10 mm to pozniej juz 5.5 mm a okresu jak nie bylo tak nie ma. Biologia bywa zaskakujaca 🫣
W tym cyklu nie byłam na monitoringu także na 100 % nie wiem czy owulka była czy nie.
 
Jesteśmy z mężem w poradni leczenia niepłodności z NFZ. Wszystkie badania i konsultacje też muszą być na NFZ... Byłam dzisiaj u endo w związku z wynikami z krwi, ale nic to nie wniosło, zostawiła mi dalej Glucophage i kazała kontrolować tarczycę, bo obawia się w przyszłości Hashimoto. No i powiedziała, że mogę dalej do swojego sobie chodzić, a konsultację mam już odhaczoną ;) Teraz czekanie o marca na USG, bo oczywiście nie ma terminów, a dopiero z USG można umówić się na monitoring, także ciągnie się to niemiłosiernie....
Musisz wiedzieć czego sam chcesz i ile jesteś w stanie jeszcze czekać na jego gotowość. Jeśli się nie dogadacie, to najlepsza opcją jest rozstanie. Znam taka jedna dziewczynę, jest obecnie w 9tc. Jej partner na początku się cieszył z ciąży, a po 3 tyg stwierdził że jednak nie chce i mówi jej żeby usunęła 😔
Mojej kuzynce mąż chyba 2 miesiące po porodzie i wcześniej poronieniu jeszcze powiedział, że nie jest gotowy na rolę ojca 🤯 (rozstali się).
 
reklama
I jeszcze taka sprawa, jakiś czas temu któraś z Was (przepraszam nie pamiętam dokładnie kto) podsyłała tu link do darmowych badan na HIV i kiłe. Bylismy z mężem w jednym z tych punktów i te badania są darmowe i nawet wynik jest od ręki tyle że są anonimowe tzn że na wyniku badania nie ma imienia i nazwiska osoby badanej. Zrezygnowaliśmy narazie z badań tam bo stwierdziliśmy że te wyniki w klinice do in vitro raczej nie przejda, jak myślicie?
 
Do góry