reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

ja kiedyś Ci mówiłam, że jestem na 99% pewna, ze te wyjścia nie są tylko męskie bez drugich połówek. Tylko on tak mówi, bo nie chce Cię brać. Ja bym to sprawdziła, bo jak mam rację, to już wchodzi kłamstwo, a kłamstwo w ziwązku... no cóż.
Nie wiem jak miałabym to sprawdzić… Niby czasami wiem dokładnie gdzie idzie, ale nie będę go przecież ‘śledzić’. Zdjęć żadnych też nigdy nie widziałam, pewnie nic nie robią.
 
reklama
ja kiedyś Ci mówiłam, że jestem na 99% pewna, ze te wyjścia nie są tylko męskie bez drugich połówek. Tylko on tak mówi, bo nie chce Cię brać. Ja bym to sprawdziła, bo jak mam rację, to już wchodzi kłamstwo, a kłamstwo w ziwązku... no cóż.
znając mnie ja dawno bym za nim poszła sprawdzić, tak żeby mnie nie zauważył. Albo wzięła koleżankę w miasto, widząc mnie „nie wiedziałam że tu będzie się bawić” a bym miała czarno na białym.
 
ja kiedyś Ci mówiłam, że jestem na 99% pewna, ze te wyjścia nie są tylko męskie bez drugich połówek. Tylko on tak mówi, bo nie chce Cię brać. Ja bym to sprawdziła, bo jak mam rację, to już wchodzi kłamstwo, a kłamstwo w ziwązku... no cóż.
już kij z kin wychodzi ale skoro woli większość czasu spędzać i wychodzić ze znajomymi niż z dziewczyną? 💡
 
Bylam dzisiaj u ginekologa 7dpo i powiedziala dokładnie z którego jajnika byla owulka jestem w szoku 😱.
Dala mi eutyrox 25 zeby obnizyc tsh.
I dala mi duphaston od nowego cyklu zeby te okresy byly po 14 dniach od owulacji.
I za 3 miesiace mam przyjsc jesli niezajde w ciaze to bedze dzialac w tym temacie

I to wizyta na nfz szok szok 😱 pozytywny
 
Ostatnia edycja:
Bylam dzisiaj u ginekologa 7dpo i powiedziala dokładnie z którego jajnika byla owulka jestem w szoku 😱.
Dala mi eutyrox 25 zeby obnizyc tsh.
I dala mi duphaston od nowego cyklu zeby te okresy byly po 14 dniach od owulacji.
I za 3 miesiace mam przyjsc jesli niezajde w ciaze to bedze dzialac w tym temacie

I to wizyta na nfz szok szok 😱 pozytywny
Super 🧡☺️ tylko pamiętaj żeby nie brać progesteronu bez potwierdzenia owulacji, żebyś sobie nie zmarnowała cyklu czasami. Kurczę tez bym chciała wyhaczyc jakiegoś lekarza na NFZ ale póki co dzwonię i dzwonię i nikt nigdzie nie odbiera 😅
 
Ja bym na Twoim miejscu poszła za 2 dni i zobaczyla tendencje. Jeśli urośnie, to znaczy że źle wyznaczyłas dzień owulacji. Jeśli dalej będzie niski no to już można się zainteresować tematem niedomogi i pogłębić diagnostykę.

Zrobiłam dzisiaj proga - 7,11 także w marcu biegnę na monitoring.
Z racji tego, że dopiero będę się przeprowadzać do Warszawy, czy możecie mi polecić miejsce (które macie sprawdzone) gdzie taki monitoring wykonam?
Warszawa / Pruszków
Z góry dziękuję! :)
 
reklama
Zrobiłam dzisiaj proga - 7,11 także w marcu biegnę na monitoring.
Z racji tego, że dopiero będę się przeprowadzać do Warszawy, czy możecie mi polecić miejsce (które macie sprawdzone) gdzie taki monitoring wykonam?
Warszawa / Pruszków
Z góry dziękuję! :)
Spróbuj w premium medical przy rondzie wiatraczna, 100zł za monitoring - taniej nie znalazłam.
 
Do góry