reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ja starszej nie izolowałam po szczepieniu bo dobrze je znosiła poza tym nikt mi nie mówił żeby dziecko trzymać w domu. Teraz właśnie takie wieści do mnie dotarły (nie od lekarza) i też się zastanawiam bo w poniedziałek mamy pneumo a pogoda ma być piękna. Jak pójdziemy to zapytam lekarza.
 
reklama
właśnie się zastanawiam, bo wybieramy się jutro na imprezę urodzinową, na której będzie kilka maluchów 2-3 letnich i się zastanawiam czy to rozsądne...
 
Nie wyobrazam sobie, ze mozna przez noc przygniesc dziecko. Ja zasypiam obok Maluszyska i budze sie dokladnie w takiej samej pozycji jak usnelam... a jak mala spi z nami w lozku, to kladziemy ja na wysokosci naszych glow, zeby jej przypadkiem koldra nie nakryc. I gra.

gdzie ten sab simplex mozna znalezc? jest w ogolnie dostepny w aptekach?

czy po szczepieniach na wzw i 5w1 trzeba dziecko trzymac "na odludziu"?
Ja miałam małego w domu bo widziałam, że jest nie tegos, wolałam go nie narażać.
Sabsimplex nie jest dostępny ogólnie w PL. Ja zamawiam z Austrii
 
My po szczepieniu byliśmy jeden dzień w domu bez wychodzenia ale to m.in. dlatego, że Hania została pierwszy raz z babcią na 3 godziny. Potem już normalnie spacerowałyśmy po osiedlu. Kilka dni później TŻ się rozchorował więc i tak była narażona bezpośrednio na wirusy :baffled:
 
no szczepienie miałyśmy dzisiaj... Mała na razie zachowuje się całkowicie normalnie, więc chyba pójdziemy na tą imprezkę.

jezu, współczuję z tymi kolkami. ja bym się nerwowo wykończyła..
 
Dziewczyny w sprawie sab spytajcie tych z forum które mieszkała w niemczech! Może pomogą! Kurcze ja nie mam jak wyskoczyć. Ja wczoraj miałam pneumo Ogólnie skończyło się na czopku przeciwbólowym u małej:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas po marudnym dniu.....Mega uśmiechy z rana. Od polnocy spal z nami. To mial powod do usmiechow;)

Milego dnia! Dzis pogoda spacerowa!
 
Do góry