reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Jak ktoras chcialaby sab simplex to ja moge kupic u siebie i wyslac.Nie wiem tylko ile wynioslaby przesylka.Ale jezeli bedziecie chcialy to sie dowiem :tak:

Milego dnia.Pogoda piekna to wszystkie dzieciaczki chyba dzis pospaceruja :)
 
reklama
U nas wczorajszy wieczór spokojny aż miło. O 19.30 kampanie, butla i poszla spać bez płaczu i marudzenia. Pobudka po 3 i potem spala do 8 :D

Do jakiego wieku mogą występować kolki?
 
U nas wczoraj dzien marudzenia, wieczor placzu. Podalam mu dwa razy wczoraj napar z rozmarynku, ktry jest przeokropny w smaku, ale dzis juz sa baczki bez bolu :) sab simplex i tak zamowie, takze Demolka i Aschlee dziekuje :)

Bettina kolki podobno do 3 miesiaca, ale jakos watpie zeby sie to kiedys skonczylo :(
 
Dziewczyny, a jakie macie smoczki dla swoich dzieciaczkow? Bo nam ostatnio Pani doktor powiedziala, ze Antos ma lekko cofnieta dolna szczeke, wiec bede musiala zaczac wczesniej podawac mu gryzaczki do gryzienia, by to skorygowac. Zaczalam sie tez zastanawiac nad jakims lepszym smoczkiem, bo przyznam sie szczerze, ze teraz ma taki, ktory w sklepie byl najmniejszy, bo inne byly wieksze niz buzka Antosia ;)

myslicie, ze to ma znaczenie? polecacie jakies?
 
Moj smoczka nie lubi chociaz go ucze. Mamy smoczek lovi od 0 mc ale i tak jakia duzy mi sie wydaje. Jak possie 2o min raz na tydzien to jest sukces;)

U nas dzis spacer ponad 2 godzinny. Teraz zasnal bez wieczornej butli, tylko po piersi. Ale na moje oko zaraz wstanie....

Babcia dzis rozpiescila Antka, nakupila multum boskich ciudzkow, mini marynarka sztruksowa, ogrodniczki, bluzka, spiochy, kurteczka, kombinezon na za rok heheh;)
 
reklama
Ponoć kolki do 3mc ale róznie to bywa:)

My mamy smoczki aventu i tylko te małej wchodzą, po tomee teepi jej się cofało:)

Aschlee u mnie też ciężko mąż w Niemczech więc same dzieałamy, teście pomagają( biora co jakis czas na spacer ) więc jakoś daję radę ale czasami siadam i ryczę jak bóbr, elekarze, szczepienia, zakupy itd wszystko sama ech... coś za coś niestety w naszym kraju!
 
Do góry