reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kropek dobrze ze wszystko dobrze. Gdzie byłaś ??
Choco znam to jak ktoś kto miał kłopoty przestaje się nagle odzywać ia cie głęboko szeroko w d....
Carolajna witaj
Na sobie pospala troszkę wczeraj popołudniu chodziłam za kurtka dla syna jak wyszłam o 15 tak wróciłam dopiero o 19 miałam już dość chodzenia ale dałam rade :-) jestem z siebie dumna ze tyle przeszłam ;-) ale w drodze powrotnej myślałam juz ze nie dojdę do domu a jak wróciłam to padlam . Mały mnie budził w nocy kopniakami A teraz cisza ;-)
 
reklama
Cześć Ati, ja się bardzo zawiodłam kiedyś na VE, nie wykryli mi astygmatyzmu przez 3 lata tylko wciskali mi 2x w roku silniejsze okulary.

Ładnie zakupujesz :);)

Ja wczoraj w domku, dzisiaj do południa też, dopiero później pojadę do pracy.
 
hejka, dziewczyny :)
ma któraś z Was może jakiekolwiek doświadczenia z lekiem GYNAZOL? na infekcje grzybiczne. w ulotce jest napisane, ze nie jest znana skuteczność na kobiety w ciązy ani nie jest znany wpływ na płód. nie testowano na kobietach w ciąży i stosować można tylko na zalecenie lekarza. jest na receptę. stosowała któraś z Was ten specyfik?
 
kr0pek - dobrze, ze wszystko ok. A powiedzieli co to moglo byc,od czego?

Carola - fajnie, ze wrocilas ;-)

Ja wlasnie skonczylam robic chili con carne na dzisiaj, teraz musze sie ogarnac troche i zawiezc core do babci, a sama na budowe, bo maz mnie tam ponoc potrzebuje hehe zapowiada sie pracowita sobota ;-)

milego weekendu!
 
Betula ja kiedyś stosowałam ale nie w czasie ciąży. Lekarz Ci zalecił? Na większości leków tak jest napisane ale wiadomo, siła wyższa i często wzięcie leku to mniejsze ryzyko niż chorowanie.
Ja ostatnio kupowałam Tantum Rosa i tam też napisane, że po konsultacji z lekarzem. ..
 
witam porannie, już chata ogarnięta i prawie cała sobota wolna:))
Carol fajnie Cię znów czytać;-)
Kr0pek nie strasz mam nadzieję że się już nie powtórzy uważaj i nie dźwigaj tam!
Ati to poszalałaś hehe mój też skończył fuchę i jesteśmy 250euro do przodu:))) akurat do obrączek będzie bo zaliczka juz wpłacona a okulary też by mi się przydało wymienić ale to moja pięta achillesowa bo ich nie na widzę ech...
Szogi tylko na budowie za łopatę nie łap hehe
Betula ja miałam ostatnio lek ale pimafucin na infekcję a lekarz kilkakrotnie potwierdził ze można w ciąży i w aptece tak samo

Bozienka to pospacerowałaś wczoraj, mam nadzieję że już ból tak nie łapie

A Aschlee się odzywała jak powtórka wyników poszła? bo może mi umknęło
Miłej i mam nadzieję że pięknej jak u mnie soboty!
 
hej.JAK SIE CZUECIE ??

BETULA skonsultuj to z lekarzem lepiej
Carolajna slyszalam ze Tatmtum rosa mozna stosowac po porodzie?? ze niby lagodzi bol itp .taknaprawde zastanawiam sie od dawna co uzywac po porodzie a jaki sa wasze doswiadczenia cosie sprawdzilo u Was ?:
 
Carolajna tylko ja mam wyrzuty ze nie zaoszczedzilam nic i teraz trzeba ostrożnie. A z drugiej strony akurat wszystko się zbiegło ze trzeba kupić. Mojego męża ktoś z rodziny załatwił nam w pracy meble komoda + witryna za 560 zł. Wiec żal było nie wziąść. Wiesz mi się umowa kończy w przyszłym roku i po macierzynskim jestem na lodzie. Powinnam odkładać coś a się nie da w tym chorym kraju :no:

Bozienka a jak ZUS u Ciebie?
 
Nova mi tantum rosa mega pomógł. Miałam przelane do butelki pół litrowej roztwór i dziurki zrobione w zakrentce i sobie pod ciśnieniem psikalam pod prysznicem.
 
reklama
Ati jestem w odobnej sytuacji co ty mam umowe dodn porodu i po macierzynskim tez d..a:no:odlozyc nawet nie mamy jak o wszystkoidie na remont zebys skonczyc przed narodzinmi..
 
Do góry