reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej :-)

Spać poszłam o 2. Wstałam o 6 i lecę zaraz z Niką do pulmunologa. Boli mnie wszystko. Skurcze łydek miałam w nocy takie,że o rety :szok: Tort na pozór prosty, ale ogromny i czarna masa bezlitosna.


Miłego dnia dziewczyny!
 

Załączniki

  • 1445844224010.jpg
    1445844224010.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Jadzia dzięki. Nie wygląda to dobrze ale najważniejsze żeby mnie nie trafiło. Męża porzuciłam w domu. Niech poleży. Młoda w szkole już a ja w laboratorium. Potem zakupy do pracy i cały dzień latania.

Magda kiedy Ty się wyśpisz ?
Torcik piękny!

Lilith witaj serdecznie ;)
 
Magda tort super ale tobie to współczuje.
Carolajna no to szybko Ci poszło

A ja się zastanawiam na zakupem środków do prania ciuszków i zdecydowana jestem nad lovelą tylko nie wiem proszek czy mleczko. I jeszcze niewiem co do pazurków dzidzi nożyczki czy obcinaczki. A wy co myślicie?
 
Jeju takie miałam pkany a tu śniadanko zjadłam kawke wypiłam z ostatnim kawałkiem ciasta (kto je ostatki ten jest piękny i gładki :p ) i energia gdzieś uciekła :( a takie plany były miałam kopytka do sosu zrobić a chyba na kaszy się skączy hehe.
A gdzie reszta śpicie jeszcze?
 
Heja ciężarówki moje :-)
Ja zaraz do lekarza idę ogólnego. W wakacje cos mi w stopę weszło, mąż wyjął i chyba coś zostało bo boli mnie to przy każdym kroku i dotknięciu. Wiec nie wiem czy chirurg nie będzie nacinac. Może wycyganie skierowanie na krew, dala mi miesiąc temu to może da drugi raz aby żelazo skontrolować. Na szczęście wczoraj ostatnia tabletka, bo po zelazie miałam zatwardzenia i czasami krew na papierze jak w końcu wydusilam :zawstydzona/y: mam nadzieje, ze chociaż wyniki się polepszyly.

Ja nie piore ciuszków w proszkach dla dzieci. Wypralam w zwykłym proszku i wstawilam dodatkowe płukanie, potem wyprasuje i styka. Chyba ze jakaś reakcja bedzue to coś zrobię. Powiem Wam, że karmiłam Hanie 1,5 roku i był okres ze kypki robiła brzydkie strzelajace i pediatra w pewnym momencie kazała mi jeść tylko ryż i indyka praktycznie i dokarmiać nutramigenem. No ale trafiłam na mega alergologa i babka kazała mi wszystko powoli wprowadzic do diety bo nie było zależności i brzydkie kupy pojawiały się i przy trzymaniu diety i nie. I co? Problemy zniknęły jak ręką odjął. Wiec z praniem tez nie schizuje, moja kuzynka tez prala normalnie. W końcu plucze dodatkowo i prasuje. Cała wyprawkę juz wypralam, niedługo za prasowanie się biorę, bo ostatnio zostawiłam na koniec przed poridem i po 3 dniach prasowania pod rząd wyprawki miałam przesacz wód plodowych z krwią i wywolywany poród w 38 tygodniu :-)

Ja używałam obcinaczki a na samym początku ktoś polecił mi obgryzanie i czasami stosowałam choć brzmi dziwnie, ale te paznokietki są bardzo miękki na początku.

Udanego dnia kobietki!
 
Witam się :-)
Dodzwoniłam się do lekarza naszczęście nic się nie zmieniło i juz mnie zarejestrowały na środę na 16 :-) maz troszkę nie zadowolony bo ma 2 zmianę i nie pójdzie zemna :-( mam tylko nadzieje ze zdj dostane :-) i mu pokaże
 
reklama
Witam wszystkich :)

Magda no gratuluję talentu cukierniczego ;)

Madisoni wiem co czujesz, mój też ma ciezki charakter oj czasem jest ciężko. Szczególnie ma nerwa jak były po syna przyjeżdża.. ehhh no ale cóż nikt nie jest idealny, każdy ma swoje wady. Staramy się wszystko sobie układać bo obydwoje nie wyobrażamy sobie rozstania, wiec staramy się wyciągać wnioski i nie dopuszczać do nowych sytuacji

Jadzka ja na początek to płyn Lovela a później to pralam też w proszku Lovela ale wydaje mi się że plyn lagodniejszy, ją stawiam na nozyczki z zaokraglanymi koncami no ale jak Carola napisała kwestja przyzwyzakenia :)

Oj ją miałam ciężka noc, wieczorem zaczęło mnie rozkładać, zasnac tez nie moglam ból głowy.. :(.. no ale wzięłam Apap, herbata z miodem i cytryna i tabletki na gardło, no i mogę powiedzieć, że jest lepiej. No niestety teraz taka pora, że o przeziębienie nie trudno
 
Do góry