reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ja rozumiem dolegliwości ciążowe i nie lubię mocno narzekać ale kuźwa tyle na raz???
Lekka zgaga, ból spojenia i to silny, wbijająca się główka dziecka + obracanie się małego, ból pleców a do tego wszystkiego moja macica postanowiła skurcze poćwiczyć.
Mina męża na moją. ... bezcenna.

Skurcze dość mocne, w ciągu godziny miałam 2. Mam nadzieję, że to ćwiczenia :baffled:
 
Caro życzę abyście doszli do porozumienia

Kropek i Bozienka aby ZUS juz zakończył wasze sprawy i abyście mogły fucka im pokazać na koniec ;-)

Ja bez siły dzisiaj. Byłam na lumpeksach i kupiłam śpiworek do spania za 15 zł, pajaca welurowego i polspiochy za 7 zł i sukienki 2 dla Hani za 23zl. Ale cała happy. Tylko ciśnienie z supy i 3 kawka pójdzie w ruch. Nie za dużo 3 kawy? Jak myślicie?
 
ja dzis caly dzien kloce sie z mezem az mnie brzuch i plecy rozbolaly wiec Caro witaj w klubie.

do tego maly kopnol mnie w dol brzucha tk ze w pochwie mnie zabolalo:baffled:pierwszy raz tak mialam a ktos z was cos takiegomial?:baffled:
 
Ja zasnęłam ale próba przekręcenia się na bok czy wstania kończy się niezbyt fajnie. Tak pieruńsko boli łono, że padnę. Jutro chyba do lekarza zadzwonię.
 
reklama
Do góry