reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Boże napisałam posta i się skumalam, że jajka na miękko się raczej nie zrobią bo wlaczylam gaz pod pustym garnkiem umytym. Dobrze ze go nie sfajdalam ;-)
 
reklama
Ati nie wiem zadzwonię w czwartek :-) dałam im czas na dotarcie pisma ;-)

Ehhh mąż wrócił z badań wkoncu ale nie są zasobre :-( słuch się pogorszył wzrok tez ale to wsumie nic ale najgorzej bo mu wyszła arytmia I cukier podwyższony a więc nic nie wiemy i wyjazd do Rzeszowa stoi pod wielkim znakiem zapytania :-( z arytmia i cukrem go nie wezmą wiec jak wróci ze szkolenia musi jeszcze raz jechać do krk i wypić glukozę :-D przynajmniej będzie wiedział jak to smakuje ;-) i założyć holtera i dopiero po tych badaniach będzie wiadomo czy się nadaje czy nie ........
 
Hej, gratuluje wszystkim pozytywnych wiadomosci na wizytach! Ja mam jutro kolejna i dodatkowo glukoze, mam troche stracha czy cukier bedzie ok. Ale zobaczymy jutro.
Im dalej w las tym gorzej, jak to sie mówi, bole plecow i zmeczenie zaczynaja sie pojawiac. Ale to glównie przez prace, bo w zeszlym tygodniu duzo pracowalam. Pójde sobie jutro znowu popływać, moze mi sie polepszy.
Ati co do kawy to wiem, ze spokojnie 1 lub 2 filizanki mozna wypić, no chyba, ze pijesz jakies słabe to czasem mozesz i do 3. Ja nie pije prawie wcale. Na poczatku mnie odrzucało, ale juz jest ok i czasem wypije dla smaku, bo na zmeczenie to i tak najlepiej sen działa :-)

Kropek no gratuluje, praca napisana, jeszcze obrona w tym roku. Ambitna jestes!

Miłego wieczoru zycze wszystkim!
 
O Boze Bozienka Twoj maz moze sie poczuc jak kobieta w ciazy, ale mu dobrze ;)

Ati ja przez cale dwie ciaze pije dwie kawy dziennie, jestem niskocisnieniowcem i kawa mi podnosi cisnienie, takze bez niej praktycznie nie mogę zyc :) moj gin stwierdzil ze pijac przed ciaza duzo kawy, nagle ja odstawiajac w ciąży gorzej sobie narobie niz pijac wlasnie te dwie :)
A tez ogladalam jakis program gdzie bylo mowione ze dwie filizanki w ciąży sa wskazane :-) a nawet zdrowe :) wiecej nie pamietam :D
 
W pracy jak w pracy, stres jak nie wiem, nerwy jak diabli. Postanowiłam iść na zwolnienie już od następnej wizyty w tym miesiącu. Mam dość, muszę odpocząć i przygotować się psychicznie do przyjścia małego na świat.

Ja 20 min temu wróciłam do domu, zmęczona jestem ; (

Jutro jedziemy do Gdańska na obiad :) ;) :)
 
Bozienka o kurcze...oby powtorka badan wyszla lepiej.Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&

Carolajna i super decyzja :tak: odpoczynek Ci sie przyda :)

Ati ja tez pije kawe codziennie czasem nawet dwie na dzien ;) pytalam lekarza powiedzial ze 2 spokojnie mozna pic

Wiecie co doznalam szoku.Ja widze brzuch z perspektywy gory...i czasem lustra ale corka po tajniacku zrobila mi foto z dalszej perspektywy i stwierdzam ze nie dziwie sie ze kregoslup i biodra mnie bola :eek::eek::eek::eek: ja nie wiedzialam ze jestem taka ogromna :sly::sly::sly:przy lustrze brzuch wydawal sie mniejszy.

Ale w sumie i tak brzusia Bozienki nie przebijam ;)
 
Co do twardości przed wc to czasami tez tak mam. Chociaż mam wrażenie ze coraz cześciej mam twardy niezależnie czy pęcherz mam pełny czy nie.

Jeżeli chodzi o kawę to ja pije jedna i to nie zawsze :) ale moja to jest bardziej mleko z kawa niż kawa z mlekiem :)

Bozienka miałaś racje z ta sennością po glukozie. Dzisiaj zaliczyłam dwie trzemki. Jak tylko dotarłam do domu to padłam jak dziecko :) a mężowi współczuje ten glukozy mi nie podpasowala :)
 
reklama
Bozienka kciuki za męża i lepsze wyniki!

Słuchajcie! Zwłaszcza mamy chłopaczków bo ja na zawał zeszłam! To prawda, że chłopcom od pierwszego dnia trzeba ściągać napletek? ????!!!!
Czizu jaka ja nie doświadczona! Jak ja dam radę???? :what::what:

Zjadłam od 13.30: bułki z twarogiem i kiełkami, pierś z kurczaka w panierce, bitą śmietanę, kanapki z pasztetem i makrelą w pomidorach. Ratunkuuuuuuuuuuuu! ; (((( ; (((( :(((( :((((
 
Do góry