reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Jestem. Byłam na wizycie u położnej w poradni laktacyjnej. Okazuje się, że znajoma mojego męża, fantastyczna kobieta.
Po 1: sutki wklęsłe więc koniecznie nakładki, mam jakieś ale za twarde, poleciła Nuk. Mleka myślałam, że nie mam a okazuje się, że mam. Butelka które mam kazała odłożyć na później a użyć właśnie Nuk z zakrzywionym smoczkiem. Mam komórkę i z oddziału mam dzwonić a ona przyjedzie na poród i zostanie, nauczy karmić.
Ze złych wieści uważa, że strasznie nisko mam brzuch i prosiła o konsultacje ginekologa... no to wizyta już dzisiaj o 17. Martwię się.
 
reklama
Carolajna tez mam niżej brzuch i czuje to nawet sama już nie mam takiej zgagi ani nie mam już wrażenia ze mi się zmniejszył żołądek . Pewnie jak nie zapomnę to powiem lekarzowi
 
Zgagę mam jak diabli znowu. Mi się właśnie od jakiegoś tygodnia wydaje, że mały mocno ciśnie i brzuch też leci. Generalnie babka ma autorytet bo Pana ordynatora przekonała do szybkiej wizyty. Mówiła, że z zewnątrz rozwarcia może nie być ale w środku coś się dzieje.
Najprawdopodobniej będę miała zalecenie leżenia kolejnych 5 tyg, żeby dotrwać do tego 33 tc minimum. Oby tylko tyle bo mąż już mi szpital wróży :(

Choco kawka wypita?
 
Carolajna a u ciebie który tydzień ?? Jak coś będzie nie tak to napewno szybko zareagują ważne żebyś była pod kontrolą i się nie kart moja córa jest z 32 tygodnia i nic poniej nie widać ze by była wczesniakiem
 
reklama
Caro nie zauważyłam u Ciebie obniżonego brzuszka. Poka, poka jak odpoczniesz :)
Ja dzisiaj z córką na kontroli byłąm, gardło jeszcze minimalnie czerwone, ona wulkan energii i sił mi brak przez tą ospałą pogodę ale ubłagałam aby mogła pójść w czwartek do przedszkola już bo zdjęcia do kalendarza mają. Ale na dwór nie możemy bo ona sie boi że młoda zarazi sie czymś nowym i lepiej chuchac na zimne.

Mam zainstalowaną grę sims dla młodej wiec jest forma zabawy ze sie bawimy a ja odpoczywam troche przy tym bo lubie jak moge dekorowac dom postaci.

Udanego dnia a Caro sie odezwij co lekarz powiedział.
 
Do góry