reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Witam, my za to noc mieliśmy dość ciężką. Łóżeczko chyba parzy mojego synka:-D i śpi z nami. Co chwilę przy cycku ale raczej bardziej aby pociumkać niż jeść. Teraz śpi ale też się wierci więc nie wiem ile to potrwa. Ja leżę z nim i w sumie czekam żeby się obudził co pójdziemy na dół na śniadanie:biggrin2:Mam nadzieje że dzisiaj pogoda pozwoli nam wyjść na spacer;-) ;)

A tu cisza, chyba mamuśki wypoczywaj przed finiszem :laugh2:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko: jakie miałyście/macie cisnienie w ostatnich tygodniach ciąży? Takie jak zwykle czy lekko podwyższone?
Ja do tej pory mialam calkiem normalne 120/60 a na 2 ostatnich wizytach 150/90 i 160/90. Czytam teraz w internecie, ze moze to byc niebezpieczne zarowno dla matki jak i dziecka i powoli zaczynam panikowac. Lekarz powiedzial, ze jest ok i nie ma powodów do zmartwien. Bialka w moczu nie wykryto tylko leukocyty. U mnie to juz 40tc leci.
Ktos cos wie na ten temat???
 
Beemik nie martw sie. Dolne do 90 jest ok. Powyżej to w moim przypadku był szpital. Skoro nie ma białka w moczu to nie jest to zatrucie ciazowe a to byłoby niebezpieczne. Problem jest jeżeli występuje za wysokie cisnienie, obrzęki i białko. Przecież lekarz nie naraziłby zdrowia Twojego i dziecka. Skoro mówi ze ok to znaczy ze tak jest
 
Hej, noc miałam z bolami jak na mega okres. Coś nowego. Spać mi sie nie chciało. A wizyt w wc nocą nie zliczę....
I Mały kopał/wypychał girki w pecherz jak mi sie nie chciało wstać w nocy...

Ja mialam tylko na początku wysokie cisnienie.

Beemik, to moze ze stresu to juz to cisnienie. Wypij meliske, mi pomaga zawsze.
 
Dzieki kobitki! Juz jestem spokojniejsza. Moj poleciał do sklepu i kupił cisnieniomierz. Zmierzylismy i wyszlo ok.145/85 wiec nie najogrzej. Dobrze, ze to tylko przez ostatnie 3tygodnie jest na takim poziomie. Mielismy jechac do szpitala gdyby wyższe było, ale nie jest tak źle, wiec zostaje w domu :)
 
Dzień dobry :-) U mnie też nocka z bólami o około 3 przeszło i spałam już do rana. Dziś od nowa bóle krzyża i podbrzusza. Nie przejmuje się tym bo już tak od kilku dni i nic.
Wstawiłam już jedno pranie, mam w planach jeszcze jedno i wysprzątać cały dom w miarę możliwości. zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

Beemik ja też mam lekko podwyższone to pierwsze ciśnienie na ostatnich dwóch wizytach i jak Magdalena mówi ważne ze to drugie nie przekracza 90 i nie masz białka w moczu.

hmm ciekawe która z nas sie wypakuje jako pierwsza i worek rozwiąże :-) Potem już się posypiemy wszystkie :-)

Miłego dnia mamusie !
 
PaniAg normalnie jakbyś pisała o mnie. Wkurza się czytając ze bóle w podbrzuszu jak na okres zwiastują porod bo to stwierdzenie można włożyć między bajki. Ja miałam wczoraj silne bóle takie właśnie okresowe, biegałam siusiu co 5 minut, czułam mała bardzo nisko i jakoś nie obudzilismy się rano we trójkę.
 
To widzę że noc przetrwałyśmy w 2 paku.
Beemik ja od kilku dni mam podwyższone ciśnienie, Max dochodzi 140/90 a cała ciąże miałam około 115/65. Tylko jak to zgłosiłam w czwartek i położna zmierzyła to jej wyszło 120/70. Zobaczę jeszcze jutro bo widzę się z doktorem co powie. A w nocy jak byłam w wc i zobaczyłam swoją twarz to aż się przestraszyłam, wyglądałam jakby mnie walec przejechał taka była duża od opuchlizny. Rano wyglądałam już lepiej i cała nadzieja że coś się zacznie poszła daleko bo przy pierwszym porodzie też bardzo spuchła mi twarz. Myślę, że Twoja lekarka jakby była zaniepokojona Twoimi wynikami to coś by w tym kierunku zrobiła.

PaniAg dobrze się obserwuj bo jak zaczęłam rodzić to też mnie bolało jak na mega okres a jak się dokładnie przyglądnełam to bóle nasilały się w równych odstępach czasu. Tylko ja się zorientowałam w szpitalu bo wcześniej zaczęłam krwawić ale jakby nie to pewnie siedzialabym w domu i czekała na bóle jak w filmach.
 
Witam ;)
Termin na jutro a ją mam już dosc.. :(
Wieczorem i w nocy silne bóle okresowe rano na podp baardzo duzo wydzieliny, skurcze też są ale nie regularne.
Oj coś ta moja córunia nie może się zdecydować..
 
reklama
Do góry