reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

PaniAg powodzenia; )

W Hiszpanii taka tradycja, przy urodzeniu i na 18 urodziny dziecka mama jest obdarowywana.
U nas to w sumie są wspólne decyzje i 80% razem kupujemy.
Ja jeszcze w ciąży dostałam od męża zawieszki do Pandory, piękny wózek i jeszcze jedna i od córki też :)
 
reklama
Dla mnie najwiekszy prezent to bedzie nasz Dzidzius.na nic nie licze, chociaz moj Maz czesto mnie zaskakuje.

To mi wg tego wyliczenia wyszlo,ze na dzis. Haha.
 
Beemik, a ja jeszcze poklikalam w rozne kalkulatory terminow w necie gdzie trzeba podac dlugosc cyklow ( u mnie nieregularne i powyzej 3o dni...) to mi terminy wychodzily od 27 lutego do 3 marca :-)
 
No właśnie,bo tego sie wyliczyc nie da. Dlatego tak stresuje wywolywanie porodu, cos na sile.
Oczywiscie najwazniwjsze zdrowie nasze i dziecka ale dlatego po terminie jest taki nepokój okropny....
 
Hejo!
U mnie noc nie bardzo przespana, liczne pobudki. Całą noc męczył mnie dziwny ból brzucha, ale nie jak skurcze.
Niby te dni policzone ale właśnie największy problem w tym, że nie wiadomo ile ich liczyć;)
Ja od Męża w ciąży dostałam czytnik, bo poprzedni mi się popsuł. Tym razem z podświetleniem, żeby móc czytać po nocach. I całe szczęście bo przez kilka bezsennych nocy już się przydał:)
PaniAg dotarłaś już do szpitala? Trzymamy kciuki mocno!
 
Cześć dziewczynki :)

No ciekawe jak PaniAg

Ja tez miałam bóle brzucha jakieś dziwne ale przeszlo.
Za urodzenie pierwszego dziecka dostałam laptopa a teraz dostałam termomix ale to już w ciazy bo nie mogłam się doczekać. Z tym ze za jakiś pierścionek tez bym się nie obraziła ;)
 
Cześć dziewczyny, nadrobiłam zaległości w czytaniu. Wczoraj byłam trochę słaba żeby tablet wyciągać a prżez tel to dla mnie niewygodne.
Trzymam kciuki za te oczekujące i potwierdzam tezę organizm sam wie kiedy jest gotowy. Wszystkie nasze internetowe metody wywołania to bardziej dla poprawy naszego samopoczucia chyba.
 
reklama
Hej, ja dalej 2in1. Mialam ktg, usg i badanie gin. I odeslali do domu. Ktg dobre ale nie ma skurczow. Szyjka zgladzona a glowka bardzo nisko. W srode mam sie stawic do szpitala o 9.oo i ewentualnie w czwartek cos beda dzialac. Ale doktor mowila ze rownie dobrze moge sama zaczac rodzic w kazdej chwili. Mila byla i konkretna.

W nocy spalam dobrze ale wicher i deszcz mnie budzily. Maz rano mial wieksze nerwy niz ja.

Aha wczoraj tak jakbym miala te skurcze, cala noc bolal mnie brzuch a dzis ta slynna pelnia... Spokojnie czekamy co dalej.
 
Do góry