reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Trzymam kciuki !!!!! Za każdą z Was! My dziś wieczorem mamy rozmowę z dziećmi ;) kupiłam już ich ulubione ciacho ;) dziś mamy super dzień... najstarszy dostał odpowiedź o stypendium na studia! Pokryją mu całość Plus dodatkowo będą wypłacać mu 168 euro musiecznie na dojazdy itp... ;) ależ się cieszymy! Nas by nie było stać na jego wymarzoną medycynę... gdzie koszt to około 60.000 euro niestety jego stypendium wiąże się z tym że przez najbliższe 6 lat muszę siedzieć w domu... Ale przynajmniej dzidziusia odchowamy ;)

85993e3kbt9gkxpn.png
 
Kruczyca, ale dodając do tego to plamienie, ustąpienie całkowite wszystkich objawów obawiam się najgorszego. Powtórzę w piątek ...
 
Młoda ja kilka dni temu tez robilam bete i przyrosla mi o 51% i tez siedziałam zalamana i zestresowana ale wyczytalam w kilku miejscach ze powyżej 6 tyś beta już wolniej rośnie więc nie zakladajmy najgorszego. Jutro mam wizytę to powinno się coś wyjasnic

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drusia, a w ktorym tyg ciąży jesteś? Ja 6t0d wczoraj miałam usg i widać zarodek, ale nie ma serduszka jeszcze. Kazała robić betę i usg mam za tydzień
 
reklama
Myślę, że lakarz na pewno mi coś przepisze w poprzedniej ciąży miałam taką infekcje w 7 miesiącu dostałam globulki dopochwowe ale już nie pamiętam nazwy.. po ciąży przez re 5lat miałam kilka razy infekcje i wtedy pomagały te globulki bez recepty lacibios femina bodajże..
Młoda ja też dziś mam 6t0d pewnie też serduszka nie zobaczę, a z ciekawości zerknelam na 1 usg córci to był to 6t4d i juz wtedy serdunio biło :)
 
Do góry