reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny spokojnie. Po co analizujecie co 2 dni betę, mdłości, chodzicie do ginekologa w tygodniu, w którym wszytskie wiemy, że nie będzie widać zarodka, albo serduszka, a potem się stresujecie, że nie widać. Po co Wam te stresy, przecież to źle wpływa na ciąże! Stres jest najgorszym zabójcą w tym momencie dla naszych małych fasolek. Rozumiem przypadki po przejściach, poronieniach, albo gdy jest plamienie ale tak oszczędźmy sobie tych stresów.
 
Dziewczyny spokojnie. Po co analizujecie co 2 dni betę, mdłości, chodzicie do ginekologa w tygodniu, w którym wszytskie wiemy, że nie będzie widać zarodka, albo serduszka, a potem się stresujecie, że nie widać. Po co Wam te stresy, przecież to źle wpływa na ciąże! Stres jest najgorszym zabójcą w tym momencie dla naszych małych fasolek. Rozumiem przypadki po przejściach, poronieniach, albo gdy jest plamienie ale tak oszczędźmy sobie tych stresów.
 
Fabimama Czyli Wielka radość jednym słowem i gratulacje ze udało się sfinansować studia. Ja w tym roku chciałam medycynę zacząć i nic z tego....od tego roku tylko i wyłącznie nowa maturę uznają,ja mam starą. Musiałabym zdawać od nowa. To już nie dla mnie. Pójdę na wydział prawa na mediacje ale już nie teraz ,bo tak planowalam nim ciąża była.....odloze to za rok:)

Mloda1234 Beta po którymś tygodniu zwalnia, już nie ma przyrostow takich jak na poczatku, musisz wierzyć ze będzie dobrze. Mi całkiem objawy ustały, no nic mi nie jest...Ale już nawet sprawdzać nic nie chce, nawet nie myślę o tym. Ja się nastawilam ze co ma byc to będzie.
 
Młoda a masz jakieś bóle czy coś?
Ja w pierwszej ciąży betę miałam prawidłowa a ciąża się nie rozwijała tylko sam pecherzyk. Także to chyba lekarz powinien oceniać czy jest ok czy nie.

Grey w ciąży z córką miałam od 12 tc infekcje. Lekarz mnie straszył porodem przedwczesnym. I co? Urodziłam 5 dni po terminie[emoji14]
Jednak Cię nie pocieszę bo mi te globulki co w ciąży brałam nie pomagały. A w I trymestrze mogłam sobie tylko Lactovaginal brać bo mój gin leki pozwalał brać w II trymestrze dopiero.

Miciur-ka nie wiem co mojemu przyszło do głowy, bo ciąża była starana i planowana. A odkąd się dowiedział ze się udało, to twierdził że to jeszcze za wcześnie, żeby się cieszyć i tyle. Ogólnie to się prawie nie odzywa. No i wszystko go z równowagi wyprowadza. Dziś mu powiedziałam, że mnie mdli to mi stwierdził że pewnie coś zjadlam, bo to napewno nie od ciąży. Chyba się po prostu martwi o wszystko, bo tu drugie dziecko, ostatnio nasiliły mu się objawy choroby, własna działalność a to wymaga dużo pracy, no i się zafiksował.

Fabimama cudowne wiadomości. :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem wam tak te leki bez recepty w aptece to tylko zakwaszaja. A to musi być konkretny lek na grzyba. Bo to zapewne drozdzyca. Wszystko swedzi..ja ostatnio byłam w pl. Zmiana wody i odrazu się infekcja zrobila...odrazu byłam w aptece. Lactovaginal...nie działa i jeszcze jakieś wzielam. ..tez nic. To takie nieprzyjemne uczucie. I ciągle swedzi. Przyjechałam do de i odrazu do apteki. U nas są takie wielkie tabsy dowcipne. Typowo na grzyba. Są 3 sztuki..po 1 na noc. Po dwóch juz jest ok. Także nie ma co się męczyć tylko odrazu zaatakować przyczynę infekcji

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry