reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
A jak walczycie lub zapobiegacie rozstępom???

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
W sumie to mialam nie walczyć, bo z moimi rozstępami starymi juz nic nie zrobie. Stwierdzilam jednak, że smarowanie się nie zaszkodzi i smaruje skórę codziennie po kąpieli olejkiem arganowym. Nie jest drogi i jest naturalny. A nóż coś polepszy :)
Joanna dokladnie, ja też spuchlam na twarzy glownie. To ty malutka jesteś :) na mnie zazwyczaj z góry patrza, jeszcze mąż ma 185 :) cała trójka mojego rodzenstwa jest ode mnie po 10 cm wyzsza. Taki los :D
 
Ja dopiero od paru dni smaruje ale tylko brzuch oliwka z Rossmana w sumie zaczęłam bo coraz trudniej zastrzyki jest robić to może coś pomoże bo jeszcze gdzieś te 130 zastrzyków trzeba zrobić :)
 
to ja mam tak samo jak sobie radzisz z tymi żylakami mi nogi cierpna

Wlasnie sobie nie radze :) nie wiem czy w ciazy mozna cokolwiek brac na to... Bo moja mama wiem ze smarowala mascia venescin czy cos takiego .. Ale nie wiem czy w ciazy mozna ...
Uzywalam wczesniej kremu palmers ale zapach zaczal mnie denerwowac i teraz mam mustele i prawie cala zuzywam na nogi i troszke na brzuch :)
Zrobilam dzisiaj golabki wiec jest obiad na kilka dni i w weekend relax :)
Strasznie nie chce mi sie juz pracowac ...
 
Moja koleżanka w ciąży brała chyba cyclo3fort czy coś w tym stylu na żylaki.
Fatalna noc za mną, prawie wcale nie spałam i z powodu pełni i z powodu bólu kręgosłupa i z powodu mojego męża, który uparł się, że koniecznie musi gruntować już wczoraj i siedział do 24 i się tłukł na górze..Zasnęłam grubo po 1, budziłam się milion razy, a obudziłam się już po 6.. Łeb mi pęka. Nie wiem czy jakkolwiek pomogę mężowi,bo coś nieszczególnie się czuję po tym wczorajszym oklejaniu
 
Moja koleżanka w ciąży brała chyba cyclo3fort czy coś w tym stylu na żylaki.
Fatalna noc za mną, prawie wcale nie spałam i z powodu pełni i z powodu bólu kręgosłupa i z powodu mojego męża, który uparł się, że koniecznie musi gruntować już wczoraj i siedział do 24 i się tłukł na górze..Zasnęłam grubo po 1, budziłam się milion razy, a obudziłam się już po 6.. Łeb mi pęka. Nie wiem czy jakkolwiek pomogę mężowi,bo coś nieszczególnie się czuję po tym wczorajszym oklejaniu
Nie nie, nie pomagaj :) polez sobie, odpocznij, masz do tego prawo i nawet obowiazek :)
 
Jak weszłam po schodach na górę i zaczął mi się stawiać brzuch, to tylko zerknęłam czy nie nachlapał gdzieś gruntu i zeszłam na dół.. Porumakowane. Dzieci poszły na ogródek, teściowa na nich zerka
Zaczęłam szukać kursu szycia na maszynie, bo kupiłam maszynę i stoi, a z YT z tutoriali jakoś nie mam cierpliwości się uczyć. Jak się uda jakąś kasę odłożyć dodatkowo to pójdę na indywidualny kurs w październiku:)
 
Jagódka odpoczywaj :) u mnie też dzisiaj noc mało przespana co chwile się budziłam ale w miarę się czuje nawet. No i kręgosłup tez zaczął się odzywać , wczoraj poducha rogal do mnie dojechała to mam nadzieje ze troszkę pomoże :)
 
reklama
Do góry