reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Moja znajoma robi takie cudeńka
13007097_1007250649362380_1388082186451198217_n.jpg
 
Zazdroszczę Wam pozytywnie tych polowkowych. U mnie dopiero za 3 tyg.

Co do kosmetyków, to ja w ciąży uzywam minimum, bo mi zapachy przeszkadzają, a twarz mam całą w grudkach i krostach...

Jakoś mi się ta jesień udziela na nastrój... podobno gorsze jest przesilenie wiosenne, a mi zawsze bardziej szkoda lata... :p
 
Fuga5 super sowka. A co do szycia to ja kompletne bez talencie [emoji6] a z chęcią bym coś uszyła. Ale co poradzić...
Dziewczyny kurujcie się i oby nowy tydzień przyniósł poprawę zdrówka.
Za wszystkie mamusie, które mają w tygodniu wizyty trzymam kciuki.
Ja połowkowe dopiero 29 i też już nie mogę się doczekać.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fuga5 jakie piekne sowy !!! A to na maszynie robilas czy recznie ? Ja bym tez cos chetnie zrobila ale jak juz nie bede pracowac :)
Kasia.zosia wlasnie takie grube lniane szukam... Szkoda ze nie umiem szyc :(
Nas czeka tez duzy remont z naszej sypialni robimy dzieciecy pokoj, z pokoju meza siostry nasza sypialnia a w salonie maz musi zrobic kuchnie bo ja nie chce z malym dzieckiem schodzic na dol do tesciowej kuchni... Wiec jest pracy sporo...
 
Fuga5 jakie piekne sowy !!! A to na maszynie robilas czy recznie ? Ja bym tez cos chetnie zrobila ale jak juz nie bede pracowac :)
Kasia.zosia wlasnie takie grube lniane szukam... Szkoda ze nie umiem szyc :(
Nas czeka tez duzy remont z naszej sypialni robimy dzieciecy pokoj, z pokoju meza siostry nasza sypialnia a w salonie maz musi zrobic kuchnie bo ja nie chce z malym dzieckiem schodzic na dol do tesciowej kuchni... Wiec jest pracy sporo...[/QUOT recznie
 
Fuga sówka super :) ja też beztalencie totalne także tylko pozostaje mi podziwiać :)

Tydzień zapowiada się wizytowo :) trzymam kciuki za wizyty :) My też wizytujemy ale w czwartek a jutro badania krwi i glukoza mam nadzieje ze przejdzie mi to przez gardło i uda się zrobić :)
 
Hej Laski:) Czytam Was prawie każdego dnia, ale mało wylewna jestem co do prywatnej strony mojego życia(co na obiad, plany na dzień itp.) także się nie odzywam :p

Widzę mamy uzdolnione fajnie to daje dużą satysfakcję :) może uda mi się pokazać jak ja daję upust twórczy:p

Brzuszki rosną, ja dziś próbowałam coś sobie kupić i stwierdzam, że nie jest to łatwe w tym stanie, bo w luźnym wyglądam grubo, inne taliowane zatem brzuch nie wejdzie inne za krótkie no masakra. W rezultacie kupiłam 2 sukienki hihi takie obcisłe do kolan fajnie brzuszek podkreślają:p

Ehhh... W tym tygodniu czeka mnie przeprowadzka... Nowe mieszkanie na 4 piętrze bez windy, kto tak ma i daje radę? Proszę o dobre słowa:p

Pisalyscie o wadze ... Hmm 27 mam prenatalne zatem będzie ważenie hihihi w poprzedniej ciąży 14 kg przytyłam i wszystko zeszło także teraz mam nadzieję, że nie będzie gorzej:p

Buziaki dla Was :)
 
reklama
Do góry