reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny A ja potrzebuje pomocy [emoji22] cala ciąża super a dzis tragedia. Od kilku dni rano jak wstawalam czułam delikatne bóle pleców i pierwszy mocz ma ciemny kolor i specyficzny zapach... A teraz już nic nie moge zrobić tak mnie bola plecy z prawej strony tuz pod zebrami [emoji22] co o tym myślicie?

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
zadzwon do swojego lekarza lub szpital i daj znac co i jak
 
Rozmaryn o kurczaki naprawdę nie wyobrażam sobie :) jesteś silna i dzielna kobietka :) podziwiam

Grabcia a jakiś szpital oddalony troszkę od Ciebie nie wchodzi w grę ? Albo inny lekarz może jakiś przyjmuje prywatnie ? A może nie będzie aż tak źle a lepiej żebyś pojechała na ip .
 
Rozmaryn o kurczaki naprawdę nie wyobrażam sobie :) jesteś silna i dzielna kobietka :) podziwiam

Grabcia a jakiś szpital oddalony troszkę od Ciebie nie wchodzi w grę ? Albo inny lekarz może jakiś przyjmuje prywatnie ? A może nie będzie aż tak źle a lepiej żebyś pojechała na ip .
Czekam na meza aż wróci z pracy i pewnie pojadę bo teraz jeszcze doszło siku co 15minut...[emoji22] jedyna ulga to leżenie na lewym boku

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia, Ty sie,nie zastanawiaj tylko jedź Dziewczyno, jak nie na IP to na jakiś dyżur nocny, jak stanęła Ci nerka to naprawdę niebezpieczne..Powinnaś leżeć na przeciwnym boku, bo może być tak, że macica rośnie i uciska na moczowód i no-spę sobie weź.
 
Aha, czyli jednak coś się odblokowało bo zaczęłaś sikać wreszcie??
Oglnie nie miała problemow z sikaniem... rano budzę się się bólem pleców i jak robię siku to troszkę boli i mocz jest bardzo ciemny i ma specyficzny zapach... A teraz doszedł ból plecow i siaknie co chwilke...nawet już pod zebrami mnie kluje

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry