reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Ja akurat póki co w perspektywie poród naturalny, a termin na 24 lutego, także gdzieś tam na końcu tej kolejki jestem 😅 No chyba że coś się zmieni po wizycie u lekarki za tydzień. Póki co pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać kiedy Mała się zdecyduje urodzić
 
Ja akurat póki co w perspektywie poród naturalny, a termin na 24 lutego, także gdzieś tam na końcu tej kolejki jestem 😅 No chyba że coś się zmieni po wizycie u lekarki za tydzień. Póki co pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać kiedy Mała się zdecyduje urodzić
To termin tak Jak my i też dziewczynka ☺️
 
Ja akurat póki co w perspektywie poród naturalny, a termin na 24 lutego, także gdzieś tam na końcu tej kolejki jestem 😅 No chyba że coś się zmieni po wizycie u lekarki za tydzień. Póki co pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać kiedy Mała się zdecyduje urodzić
też bardzo chciałam naturalnie rodzić, ale mała nie chciała się przekręcić. Ale szybko się przestawiłam na to że najważniejsze żeby było wszystko bezpiecznie, bez względu na sposób porodu ;)
 
też bardzo chciałam naturalnie rodzić, ale mała nie chciała się przekręcić. Ale szybko się przestawiłam na to że najważniejsze żeby było wszystko bezpiecznie, bez względu na sposób porodu ;)
Ja wybralam obrot zewnętrzny i tego samego dnia juz zostalam na porod. Bylo super tak jak chcialam - polecam!
 
reklama
Do góry