reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Cześć, też trzymam kciuki za wizyty.
Jeśli chodzi o wagę to … wczoraj mi pokazała 57,10 😱 A jeszcze ostatnio było 56. Ciekawostką jest to, że jak szlam do ślubu w zeszłym roku to ważyłam ledwie 52 🤣 Rosnę w oczach XD
Bo to jest tak że kobieta jest lekka do ślubu żeby mężczyzna mógł ją wnieść do domu. Później tyje żeby nie mógł jej wynieść 😅
 
Szukam dzisiaj tak od czapy ginekologa żeby był blisko i miał USG już w d.. z opiniami i reszta. Dzwonię u nas i pytam o kogoś z najbliższym terminem. I pani w rejestracji mówi 24 lipca kurde zdziwiona i mówię to poproszę. Upewniam się czy NFZ bo jakoś szybko. Podaje mi nazwisko lekarki S.... I godzinę. Odkładam telefon po czym mówię kurde przecież wczoraj byłam w szpitalu też właśnie u S... Dzwonię do męża i mówię nie wiem co tu się odwaliło, znów do tej starej jędzy się zapisałam chyba. A on mówi spokojnie tu w okolicy są dwie Jadwiga i Joanna 🤣🙈 też wieczorem robił przegląd gin. Jeszcze tu mi koleżanka mówiła że jest stary dziad który nie ma zapisów idziesz i daje skierowania i USG zrobi ale tylko przez brzuch. A przez brzuch na tym etapie to na pewno. A tak żeby sobie zobaczyć później przez brzuch to mogę w pracy albo w domu na USG więc już tą chwilę poczekam i tak mam w piątek wizytę prywatną to mam nadzieję że karta już będzie założona.
Szkoda że wcześniej tak się na ten szpital uparłam.
 
Ja przed ślubem schudłam ze stresu .. aż mi suknia spadała 🤣 a ostatnie poprawki były tydzień przed 🤣
O kurde to mojemu mężowi ze stresu chyba dwie albo trzy 8 wyrwali tak go bolały, później jeszcze jedna go zaczęła boleć ale dentysta już nie chciał w tak krótkim czasie. A po ślubie mu ból przeszedł🤔
 
Dobra, zainstalowałam sobie aplikacje :) muszę teraz nauczyć się z niej korzystać. Dobrze że dziś młodzież moja się sobą zajmuje, nie mam totalnie siły. Dodatkowo przychodzi nam dziś Ścianka do bujaka Montenssori więc moze będzie lżej 🙈
 
Dzien dobry dziewczyny :) mysmy wczoraj przyjechali do Tesciow I przekazali nowine. Nie wiedzialam jak zaragoza, bo moj facet jest duzo starszy ode mnie (ale bezdzietny), a mimo dwojki rodzenstwa to bedzie ich pierwszy wnuk. Troche byli w szoku, mysleli, ze juz nigdy sie nie doczekaja tego momentu 🥰 Tesciowka mowi, ze wszystkie trzy ciaze przechodzila bezobjawowo niemalze I pracowala do samego konca, takze troche mnie uspokoila z tym moim swietnym samopoczuciem 😅
 
reklama
Jak czesto chodzicie na skany na poczatku ciazy? Sa jakies zalecenia w Polsce, a moze same macie jakies wskazowki? Bedac w UK wiele sie nie dowiedzialam na ten moment, pierwszy skan ma byc jakos na tydzien 12, wizyta u poloznej troszke wczesniej. Bylam na jednej wizycie prywatnej, zobaczylismy serduszko pod koniec 6tc wedlug okresu, a 5tc wedlug skanu, ale nie wiem co dalej.. czekac az do 12tc?
 
Do góry