reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

3 ciąża, pierwszy poród sn, 2 CC. W 2 ciąży wrośnięte łożysko i teraz też podejrzewa. Najgorszy scenariusz zapowiada, że od razu przy CC zostanie wykonana histerotomia.
o kurcze, współczuję tego stresu :(
Ale jesli za 1 cc nie bylo histerektomii to i teraz moze obejdzie sie bez…?
Mam nadzieje, ze najgorszy scenariusz nie spelni sie!!
Na pokladzie synek czy corka?
 
reklama
U mnie sytuację wygląda tak: przepływy ok, ktg ok, dopiero za 3 dni USG i sprawdzenie czy urośli. Jeśli nie to robimy poród 36+0tc (czyli 22.01), jeśli rosną dalej zostaje na oddziale i ciągniemy ile da radę.

Do poczytania, bardzo fajny ważny artykuł o późnym wcześniactwie. Uświadomił mi czemu lekarze walczą o każdy dzień i każdy gram.

 
Trochę mnie nie było, a tu tyle się dzieje 🙈
Mam nadzieję że uda Wam się wytrzymać jak najdłużej, dobrze że jesteś po opieka lekarzy.
Ja od dwóch dni się stresuję i myślę, że coś tam szybciej się zadziała, co dziennie ćwiczymy by mała się przekręciła, w sobotę mamy 35 tydzień. Wczoraj byłam na zajęciach z położna na temat porodu. Po ostatnich z laktacji głowa taka była przepełniona informacjami, że szok, przez to jestem posiadaczką już laktatora z NENO 😂
Przed wczoraj dostałam w nocy biegunki i od razu w internet, przeczytałam co to może być i Google mówi że tak może być przed porodem, ale mamy jeszcze sporo czasu, bardziej myślę czy czujka mogła się jakoś skrócić przez te ćwiczenia teraz. We wtorek mamy wizytę u naszej Pani ginekolog.
 
Dłuży się teraz strasznie , Syn nie może się doczekać. Niby tak nie wiele zostało a najgorszy czas. To już taka końcówka tęsknota
 
reklama
Dłuży się teraz strasznie , Syn nie może się doczekać. Niby tak nie wiele zostało a najgorszy czas. To już taka końcówka tęsknota
A czekasz na poród w domu czy w szpitalu?
24.01 to już niedługo :)
Chyba wychodzi na to że będziemy pierwszymi które urodzą z naszego forum ;)
Chociaż ja akurat bym chciała żeby jeszcze się nie rodzili, żeby urośli i żebym mogła jeszcze wrócić do domu przed porodem, zrobić wszystko co nie zdążyłam, i wytulić starszaka ile tylko można..
 
Do góry