reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

A czekasz na poród w domu czy w szpitalu?
24.01 to już niedługo :)
Chyba wychodzi na to że będziemy pierwszymi które urodzą z naszego forum ;)
Chociaż ja akurat bym chciała żeby jeszcze się nie rodzili, żeby urośli i żebym mogła jeszcze wrócić do domu przed porodem, zrobić wszystko co nie zdążyłam, i wytulić starszaka ile tylko można..
W domu ale do wizyty muszę leżeć. I późnej wstaje i robię :) bo się jeszcze zasiedzi:). A duży jest teraz będzie miał 3 kg :) a do terminu jeszcze 4 tygodnie więc urośnie do 4 :) hihi
 
reklama
W domu ale do wizyty muszę leżeć. I późnej wstaje i robię :) bo się jeszcze zasiedzi:). A duży jest teraz będzie miał 3 kg :) a do terminu jeszcze 4 tygodnie więc urośnie do 4 :) hihi
To super :)
Ja miałam dziś USG, nie ma już złudzeń jutro - pojutrze, a może jeszcze dziś jeśli ktg nie będzie ok muszę rodzic. To będzie początek 36tc.
Chłopcy obaj mogą nie mieć nawet po 2500g, bliżej 2200g.
Zdecydowałam się na poród naturalny pomimo mojej traumy, bo lekarze mówią że w przypadku maluchów poród naturalny będzie dla nich bardziej korzystny.
Tylko że jeden przekręcił się głową do góry.. ale podczas porodu i tak może się jeszcze odwrócić, bo jest drugi
 
To super :)
Ja miałam dziś USG, nie ma już złudzeń jutro - pojutrze, a może jeszcze dziś jeśli ktg nie będzie ok muszę rodzic. To będzie początek 36tc.
Chłopcy obaj mogą nie mieć nawet po 2500g, bliżej 2200g.
Zdecydowałam się na poród naturalny pomimo mojej traumy, bo lekarze mówią że w przypadku maluchów poród naturalny będzie dla nich bardziej korzystny.
Tylko że jeden przekręcił się głową do góry.. ale podczas porodu i tak może się jeszcze odwrócić, bo jest drugi
Cesarka też nic fajnego . Jeśli poród naturalny próbuj . Następne dzieci się szybciej rodzi . Tym bardziej że jeszcze takie malutkie .
 
To super :)
Ja miałam dziś USG, nie ma już złudzeń jutro - pojutrze, a może jeszcze dziś jeśli ktg nie będzie ok muszę rodzic. To będzie początek 36tc.
Chłopcy obaj mogą nie mieć nawet po 2500g, bliżej 2200g.
Zdecydowałam się na poród naturalny pomimo mojej traumy, bo lekarze mówią że w przypadku maluchów poród naturalny będzie dla nich bardziej korzystny.
Tylko że jeden przekręcił się głową do góry.. ale podczas porodu i tak może się jeszcze odwrócić, bo jest drugi
Trzymam za Was mocno kciuki!!
Starynkiewicza tak? Bedziecie miec super opieke!! Niech wszystko pojdzie gladko! Moje 1 dziecko wazylo 2800 g i urodzilam ja meega lekko ! Zycze i Wam lekkiego i szybkiego porodu!!
Ja tez mialam indukcje i mimo zapowiedzi „niech sie Pani nie nastawia na szybki porod” - poszlo w okolo 3h

Kciuki!!!
 
reklama
Do góry