reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej
u nas jak sie o 5 budzi - to potem idzie spac :-) probował sie bawic - ale jego mama o tej porze nietomna bardziej niz normalnie;-)

A mój synek jak usnie o 22 to wstaje o 5-6 :-) i agawus jak spał z nami to miał jeszcze jedna pobudke :-) ale jak spi sam i rodzice mu nie przeszkadzaja to facet moze sie wyspac :-D
 
reklama
witam sie kolejna :-)

u mnie w domu pustka wiec nie ma co robic maly zabawil sie wiszacymi grzechotkami i jest spokoj:-p a ja musze sobie zrobic snaidanko i kawke wypic :happy: bo jakas taka pitoma jestem spalabym jeszcze ale wiem ze moj pojdzie gdzies tak do godzinki czasu a wtedy to mi sie juz pewnie odechce :tak:

zreszta musze isc rano jeszcze do mamy ehhh ...
myam bo chyba mu sie znudzily juz grzechotki ;-)
 
Witam i ja z rana!

Dzis maly budzil sie w nocy 2 razy, dzieki temu troszke pospalam:-) Własnie ogladamy rock your baby na VH1.

patrysia, annaagnieszka wysłałam! to jest bardziej artykul i test spacerówek!
annaagnieszka ja z samego porodu na kamienskiego to jestem zadowolona ale opieka fatalna - wiele osob to potwierdza niestety.
 
halol mala jakos daje rade z upalami ale wczoraj jak bylismy u moich rodzicow to je bylo chyba za duszno i goroaco bop to w bloku na sotanim pietrze it troche marudzila. Ale podroz autobusem zniosla dobrze:) dzis ide z mala po wpisy do szkoly musze sie nia w koncu pochwalic:):happy2: dzis jeszcze przychodzi kolezanka do mnei musimy napsiac jakas glupia prace na zliczenie i ja jeszcze do 9go musze dopisac 18 stron wczoeaj w nocy tez walczylam wiec jakos dzienie sie czuje wogole 2 noc z rzedu wymoiotowalam;/ kurde mam nadzieje ze cos mi zaszkodzilo.
I ze te glupie tableki dzialaja bo my jeszcze oprocz tabletek zabezpieczmy sie gumka jak juz jest jakies przytulanko a ostatnio nam pekla;/ mam nadzieje ze nie bede mama lutowa 2009 a tak apropo dzis zjest rofcznica poczecia Amelki czyli mała ma roczek heheheheh:tak:

Moja mała spi ladnie w nocy dzis spala od 20,30 do 7:):) ale w nocy i tak do niej wstawalam 5 razy bo mui sie przekrecala w lozeczku dzis nawet prawie o 180 stopni ale pomysly maja te nasze dzieciaczi:szok:
 
witam sie
dzis lepiej M chyba przemyslał bo wczoraj dzwonił z pracy co chwile jak sie czuje i jak noga
a ja dzis gorzej połamana jak wczoraj wszystko mnie boli łacznie z du... mięsnie jak bym biegała to chyba od upadku widocznie nadwyręzyłam sobie je
u nas z upałami tez tragedia nie wychodze z małym w domku mam przyjemnie chłodno wiec siedzimy sobie mały spi mi w dzien tylko 3 razy i to popołudniowa drzemka jest taka konkretna 2-3 godz a ta przed południem i czasami wieczorkiem to po godzince a jak u was?
pozdrawiam
 
witajcie:-). Dzisiaj Paw w domku więc na jakieś małe zakupy się wybierzemy. jupi jak ja to lubię. oczywiście większość będzie dla Juleńki. ja czekam na przeceny;-). ostatnio takie były, że teraz mi szkoda cokolwiek kupować.

Ania 31 wsadzaj nogę do ciepłej wody z solą. to pomaga ponoć !

Miauczus dziękuje ! już wczoraj sobie poczytałam :-) wiesz ja jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki w czasie porodu ( choć ją akurat opłaciłam:-)) jak i po. Panie- młode dziewczyny były super. opiekowały się dzieciaczkami jak swoimi. w nocy miło można było pogadać jak dziecko spać nie chciało. Polecam ten szpital bardzo. napisałam brrrr myśląc o bólu. kurczę takiego się nie spodziewałam. choć cierpiałam:-) krótko 3,5 godz. to i tak ciarki mnie na samo wspomnienie przechodzą. choć ja to już na samym badaniu mięknę.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki rzecz jasna
 
hej babeczki ,przepraszam że się nie udzielam ale ja siedze zakatarzona ,Oliwia ma chore gardło dostała antybiol i całą noc mi żygała po jedzeniu a teraz mam chwile bo z wycieńczenia biedulka śpi tylko patrzeć jak Bartek złapie a mało tego za tydzień 15 mam chrzset małego na 27 osób a przyjecie robimy w domu,powinnam zacząć robić zakupy a tu dupa bo dzieci chore
 
annagnieszka ja duzo dobrego slyszalam o brochowie, takze dobrze wybralas:-D ja tez krotko rodzilam bo od wlasciwych skurczów, czyli przebicia pęcherza ...1,5 h:-) a i tak bardzo bolało:-( .A gdzie szykuja sie przeceny?? bo ja ostatnio mam pecha i co wychodze z domu to albo jest po albo przed:baffled:
 
reklama
Hej

Oliwka - dużo zdrówka dla małych.., i powodzenia - za daleko jest Międzyborów :-) bo bym podjechała i z małymi posiedziała:-D

Ja dziś butów szukałam:-D I nic nie znalazlam :-(

Pozdrawiam
 
Do góry