reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

reklama
Nigdzie nie chowam:) taki jest:)
może inaczej widać bo tamte zdjęcia robiłam tak z ręki w lustrze, a to ze statywu i jest inna perspektywa. Brzuszek cały czas jest malutki i tak jak na ostatnim zdjęciu to wygląda najbardziej normalnie:) jak założę zwykłe ubranie jak na tym zdjęciu to nie widać prawie, że jestem w ciąży:) Jak ktoś nie wie, to by się nie domyślił:)
 
Cortina sliczny zgrabny brzuszek
Anioleczek :szok::szok::szok: Ty napewno w ciazy jestes? ja taki mialam brzuszek w 10 tyg ;-). jak urodzisz to pewnie nic zrzucac nie bedziesz musiala tylko od razu w ciuchy swoje przedciazowe wejdziesz ( jak w ogole w ciazowe zdazysz sie ubrac :-D)
 
chodzę tylko w ciążowych spodniach. Resztę noszę ze swojej zwykłej garderoby:) poszło mi w bioderka:) zawsze miałam dosc szerokie, teraz sie jeszcze poszeżyły, więc nie widać brzuszka:) ale mnie to cieszy:)
 
mamusiaM najlepsze jest to, że nie leży w żadnej konkretnej pozycji bo sie obraca cały czas- czuję jak to robi:) No i jest duży bo na ostatniej wizycie już miał szacowaną wagę większą niż ta, która odpowiadała wiekowi ciąży. to był 26 c a mały miał 1150g. Sama sie zastanawiam, gdzie on sie tam mieści:)
 
dzieci sobie znajdą miejsce. Jak mówisz, że masz biodra szerokie to Ci się w bioderka wcisnął. Ja mam wąskie biodra i siłą rzeczy nie miałby się gdzie tam mały zmieścić więc wybił do przodu ;) Dziewczyny ja już mam prawie 10 kg na plusie :szok: a jeszcze niedawno było tylko 6 kg :(

mój bęben w 27ti5d
 

Załączniki

  • IMG20121128_007.jpg
    IMG20121128_007.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Do góry