reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

reklama
jadzka zalecenia mam odpoczywac ale lezec nie musze.
mi na twardnienie brzucha te powiedzial ze tak juz jest na tym etapie.
myslicie ze z taka szyjka donosze? byle by tylko mly byl zdrowy
 
NowaNatka nie możesz sie martwić, bo sobie zaszkodzisz, jestes pod opieka lekarza, donosisz ciaze, zobaczysz, odpoczywaj i relaksuj sie ile tylko sie da

Bożenka ale Ty juz jestes daleko, cieszę sie bardzo ze z synkiem wszystko dobrze

Magda ciesz sie ze udana wizyta, odganiaj zle mysli, bedzie dobrze, musi!! :-)

Jadzka mi lekarz powiedział ze twardnienie moze byc codziennie i to nie raz, nie martw sie na zapas
 
Co tu taka cisza? Ja zaraz kończę nadrabiać główny bobdwa dni zabiegane, tymczasem chwałę się wizyta. Kajetan ma 1041g wiec nadrobil ładnie wagę, ja małą infekcje mam i żelazo niskie nadal ale jeszcze nie anemia wiec żelazo na receptę brać mam i witaminy tez - teraz witaminy odstawiłam ale okazało się, że nie słusznie i nie przedawkuje żelaza i kwasu foliowego. Mój synek ma namiętne usta jak to gin stwierdziła, potem Wam zdjęcie wstawię. Męża brat miał takie po urodzeniu ;-)

Magda ja następną wizytę mam 2 grudnia.
 
NowaNatka mi ostatnio lekarz powiedział, ze takie różnice 2mm mogą wynikać ze stopnia wypełnienia pęcherza moczowego. 3mam kciuki, żeby wszystko było ok. :)
 
reklama
Do góry