reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

reklama
Szyjka zamknięta, 4,37 o ile dobrze pamiętam.
Mały leży poprzecznie, głowa z lewej. Spał jak nigdy! ;)
Nie ma zagrożenia porodem przedwczesnym na ten moment. Brzuch tylko tak wygląda i rzeczywiście jest jakby niżej ale jest tak od początku a nie zszedł.
Doktor zalecił rehabilitację w związku ze spojeniem i miednicą a przede wszystkim w związku z bólem.
Pośmielismy się, wizyta prawie godzinę.
Rozwiał moje wszystkie wątpliwości co do szpitala, porodu i wszystkiego co chciałam wiedzieć.
Na spotkanie z anestezjologiem mogę przyjechać kiedykolwiek. Jest ich 2 od rana do 15 a po 15 zawsze jeden na dyżurze (przeważnie znajomy :) )
Mam odpoczywać, nogi w górze, nie stresować się.
Zamówili się z moim mężem, że jak coś to mnie na oddział położy :) ;)
Od jutra mam wypisane L4, kolejna wizyta 15.12 o 16.30.
Mam jedno zdjęcie ale słabej jakości jak to u mnie :(
Widać buźkę, rączkę i pępowinę albo raczej zarys...
Nie brał pomiarów do wagi.
 

Załączniki

  • 1447781769027.jpg
    1447781769027.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 40
Takie wizyty to sama przyjemnosc. Wszystko w porzadku i jeszcze sobie pozartowała z doktorkiem ;-) dobrze, ze wszelkie watpliwosci rozwiane i w koncu zwolnienie i odpoczynek dla ciezko pracujacej przyszlej mamy :-)
 
reklama
Liczyłam najpierw na pracę do połowy stycznia, potem do połowy grudnia a jak widać życie nam weryfikuje. .. a mąż ma zamiar mnie pilnować i jak coś to donosić doktorkowi :)
 
Do góry