reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Ja cie "zjechalam" ? w ktorym momencie ? bylam zszokowana twoim sposobem karmienia - piszac jak to wyglada moglas sie liczyc ze ktos to moze krytykowac, dziwic sie ... to raczej nie jest normalne zachowanie przy stole. Nie wiem co cie tak zabolalo w moim poscie :confused2:
 
reklama
dziewczyny przywołuje was do porządku! żadnych kłótni na lutówkach - koniec, kropka! ;-)
proszę mi nie przerywać wakacji bójkami! :-D
kwiatuszek po pierwsze spróbuj pokroić warzywa w kosteczkę i niech sama zajada. po drugie karmisz ją czy sama też dostaje łyżeczkę? bo może chce spróbować sama... po trzecie - często jak dzieciaki cierpią przez ząbkowanie odmawiają jedzenia łyżeczką, a butla przyjmowana jest z chęcią...
generalnie nie znam dziecka więc złotych rad nie udzielę :tak:
ale wiem co to jest dziecko niejadek.... z moim już nawet w szpitalu na badaniach wylądowałam, ale on potrafił cały dzień nie zjeść zupełnie nic. także nie dołuj się jeśli zjada cokoliek :) ale to ciężki temat.
spróbuj poszukać sposobu na Oliwkę. nic na siłę :)
u starszego czasami musialam obiad zmiksować, rozcieńczyć wodą i podać z butelki. może tak by się udało ją do tych smaków przekonać?

dobranoc
 
Gosia B Cortin a ma rację. Poniosło mnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Jeszcze tego mi brakuję, żeby się ktoś na mnie złościł... Dbam o swoje dziecko najlepiej jak potrafię, czasem mi to nieudolnie wychodzi, ale nie chce jej robić krzywdy... I odebrałam post Cortiny tak jak bym była wyrodną maką, która znęca się na dziecku :'(
Cortina na wieściach napiszę jeszcze raz przeprosiny dla Ciebie! Nie chciałam Cię w żaden sposób obrazić...
 
Kwiatuszekk23, przeczytaj książkę, którą polecałam wcześniej, mi przeczytanie jej dużo pomogło.
Która wpada na kawę? Misiek nie śpi dziś od 5 a teraz serwuje kawę i herbatę w filiżankach siostry, do tego ciasteczka:-p
 
Gosia B Cortin a ma rację. Poniosło mnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Jeszcze tego mi brakuję, żeby się ktoś na mnie złościł... Dbam o swoje dziecko najlepiej jak potrafię, czasem mi to nieudolnie wychodzi, ale nie chce jej robić krzywdy... I odebrałam post Cortiny tak jak bym była wyrodną maką, która znęca się na dziecku :'(
Cortina na wieściach napiszę jeszcze raz przeprosiny dla Ciebie! Nie chciałam Cię w żaden sposób obrazić...
nie musisz mnie przepraszac ...
dla swojego dobra i dobra malej musisz znalesc jakis sposob karmienia jej bo tak na dluzsza mete dziecka zywic sie nie da ;-)

lORENA twoj syn to ranny ptaszek :-D
nawte bardzo ranny ptaszek ;-)
 
kto pytał o wagę maluchów? u nas jest 11 kg. nie wiem gdzie ona to uchodowała :-p

KWIATUSZEK dziewczyny mają rację. spróbuj jej dac do rączki jakieś jedzenie, niech sama sobie radzi, dla dzieci to frajda. ja mojej daje łyżeczke i sama zajada jogurt, sama potrafi zjesc więcej, niż ja bym jej dawała. fakt troche syfu przy tym jest, no ale cóż mamy do roboty, nic tylko sprzatac :p u mnie w rodzinie tez był niejadek i zupki/obiadki jadł z butelki. teraz z niego chłop jak dab!

u nas też pobudka po 5...
 
Laski !

w jakich butach chodza wasze lutowiatka ?
cortin ma drobne stopki mega ciezko zalesc mu buty :-(
 
Laski !

w jakich butach chodza wasze lutowiatka ?
cortin ma drobne stopki mega ciezko zalesc mu buty :-(

Firma : Aurelka....nr 20
IMG_20140513_080351.jpg

Dosyć drogie....ale podobno bardzo dobre..;)
 

Załączniki

  • IMG_20140513_080351.jpg
    IMG_20140513_080351.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry