reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

karotka00

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Luty 2009
Postów
1 550
Miasto
DE
No...skoro ma być wątek od nowa,to ok.:confused: Dziwne,bo wiem,że normalnie przenoszą wątki w całości już na oficjalne forum,ale może to się zmieni,a poza tym super,że w końcu wyszłyśmy "z lasu" :-D:-D Więcej dziewczyn nas zobaczy i pewnie dołączą. Ja lecę spać,bo mnie już muli strasznie,do jutra,kochane i postaram się nadrobić te 6 stron,które naskrobałyście podczas mojej nieobecności.:szok::-D :*:*
 
reklama
no hej Dziewczyny!!! Doczekałysmy sie oficjalnego podforum,szkoda tylko ze nie przeniesli nas:baffled: eeee tam trudno:D Przynajmiej juz oficjalnie mozemy bytować:D

Zaraz sprobuje nadrobic coscie tam stworzyly na starym forum pod moja nieobecnosc:D

Co dzisiaj u Was kochane??


ALG Kochana!!!! No witam!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry kochane.
Widzę, że już tematy się tworzą :-D
Zaraz trzeba będzie moda wybrać, żeby bałaganu nie było.

Ja dziś spałam jak zabita, dawno tak głęboko nie zasnęłam.
 
Witam Was Kochane sobotnio :) Widze, ze nie odpuszczacie hehe gorace dyskusje trwaja nawet od samego rana do nocy:-)

Zapominajka ja w swojej pierwszej ciazy moglam spac 23h na dobe i to tak twardo, ze nie przeszkadzalo mi nic ;)

A u mnie dzisiaj sloneczko, mam nadzieje ze utrzyma sie tak caaly dzien i bedzie mozna isc na jakis spacerek.
Moj M juz sie wczuwa w role ciazowania po raz drugi, polecial do sklepu po swieze pieczywo i bedzie robil sniadanko :)
 
aja właśnie w dzień przysypiałam a nocą nie mogłam potem spać... A dziś mmmmm

U mnie chmury:sorry2: i się na słońce nie zanosi
 
Dzień dobry wszystkim w nowym miejscu :-)

U nas tez pogoda do bani ale na spacerek tak czy siak pojdziemy. I teraz tutaj się dopiero zacznie maraton pisania i czytania jak nowe mamusie będą dołączać!
Jak się dzisiaj czują nasze już zafasolkowane mamusie? :-)
 
reklama
Dzien dobry Wszystkim :-) .
No to mamy nasze podforum :tak: i nowe tematy ze zdjeciem nie bedzie problemu mam go przy suwaczku.
Wczoraj czytalam wasze posty i zapowiada sie udane 9 miesiecy:-):-) ,ale tak mi sie oczy kleily ze usnelam z komorka w reku :-D niewiem co jest noc tez przespalam super .
Alg-Swietny suwaczek :tak:
Zmykam sie ubrac bo ja jeszcze w pidzamie:-D jak to w sobote zanim sie zbiore to 12 bedzie.
 
Do góry