reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ormianka gratuluje ząbka i żłobka, ja też będę chciała najpierw z małą chodzić na takie dni adaptacyjne, popatrzeć jak malutka zareaguje, jak będzie się zachowywała.
Elajar już możesz odetchnąć, sezon urodzinowy uważam za otwarty.
Ja jakaś zmęczona dziś jestem, a to dopiero poniedziałek, buuuu, nie lubię:-p
W piątek się pakujemy w kamperka i jedziemy na weekend gdzieś w pobliskie górki.
 
reklama
Elajar to fajnie już masz luz...nas dopiero to czeka..teraz czekamy na fotorelację..u nas pewnie będzie skromnie..teściowie pewnie nie przyjadą...siostra w Irlandii...jesteśmy tylko my i rodzice...no chyba że dziwnym trafem przyjedzie ktoś z rodziny A. choć teściowie już marudzą że dla niech to daleko a dzieci brata A. ciągle chorują podobnie jak młody siostry A...a oprocz tego ona w ciązy to nie chce jej się jeździć bo mdłości ma..no nic to..będziemy świętować sami :-)
 
torty byly 4, bo moja mama tez 2 przywiozla, ale ten drugi byl mniejszy i jak to ona oznajmila "na rozdawanie", bo przeciez kazdy cos dostal na wyjscie....u nas dzis zostal juz tylko maly kawaleczek torcika dla mego P., bo to wielbiciel ciast i ciasteczek :)
 
Ormianka super że żłobek się spodobał. Zdradzisz ile to kasy? Po znizce? ;) No i gratulacje za zabka. Teraz pójdą hurtem :) Fajnie.

Camel - nie pękaj. John też w końcu się przelamie.

Elajar zaraz zaglądam na grupę. Tylko na telefonie z deczka to zajmuje. Odetchnij z ulgą. Nas dopiero to czeka. My z konca maja więc wciąż termin jakby odległy.

Dziec dzis zaliczyl jedna drzemkę od 11-13. O 19 ja na aero oni do babci. Padł tak, ze po doniesieniu go do domu, rozebraniu na spiocha nie bardzo nawet chcial pic mm bo zapomniał łykać, gdyż zasypiał. Śpi w ubraniu :) zobaczymy jakie to bedzie mialo odzwierciedlenie w dlugosci snu.

Co do pracy...ja juz w drzwiach, Mlody w wozku odziany a tu dzwoni prezes. Gratulacje i inne takie uprzejmości no i czy jest Pani nadal zainteresowana pracą. No tak. No to od kiedy jest Pani gotowa. Mówię no konczy mi sie urlop i umowa wiec czekam na konkretne propozycje z ich strony. Generalnie jak uruchomia drugi magazyn. Ale nie, Pani powinna wcześniej, myślę ze od 01.06 bo dokumentacja itp itd...i siła rzeczy umowa zostaje przedłużona a do pracy od dnia dziecka...w nowym juz miejscu....Ja mam mysli rozbiegane, nie wiem teraz co z czym, od czego zacząć, panika. Moja matka juz placze ze czemu tak szybko, a m. nie może spać, bo se wymyśliłam przeprowadzkę.... stach i niemoc zapanowała.
 
Ewcia..kurcze...tak szybko chcesz zmykać...ja też zaraz zaczne panikowac i płakać...bo ty mi na koniec Polski uciekasz... kurcze..ja to bym miała starcha i to porządnego!!! Wszystko tak na wariackich papierach...
 
No, Ewcia podziwiam za odwagę... szybko... no niestety większość z nas dopadnie w końcu powrót do pracy...

Żłobek 990 +13.5 dziennie za papu... czyli ok 1250...
Normalnie podstawa 1150...
 
reklama
Gdyby nie Młody, nie byłabym się w ogóle. A tak to sram zarem na równo...
Szybko, ale z drugiej strony czego tu sie spodziewać. Jakbym siedziała vw lubelskiej aptece tez musiałabym wtedy wrócić do pracy...kwestia tylko kilometrów.
 
Do góry