reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
dziewczyny pomóżcie?
Miały kiedys wasze pociechy problemy skórne w okolicach pupy i warg sromowych? Bo moja malutka od paru dni ma coraz bardziej czerwone-najpierw pojawiły sie plamki, póżniej takie pęcherzyki i na koniec takie plamy wielkie :-( nie wiem co zrobić jutro pojde chyba do lekarza bo sudokrem nie działa, ani zasypka . nie zmieniałam ostatnio pieluch, zużyłam tylko ostatnie opakowanie husteczek, które kiedys Liwka używała i jakims cudem sie zostało (clinic, normalnie uzywamy pampers sleep and play). boje sie czy to nie grzybica. bo chyba nie żel do mycia chicco - jest hipoalergiczny
 
Kamila niestety u nas nic takiego nie bylo wiec nie doradze ale lepiej sie skonsultowac z lekarzem

Camel ja nie mam powrotu do pracy, bo nie przedluzyli mi umowy. Mysle o wlasnym biznesie tylko boje sie,ze splajtuje no i bez dofinansowania z ue nie dam rady otworzyc biznesu

My nadal w gondoli. Dopoki sie mala bedzie w niej miescic to na spacerowke nie zmieniamy. Wozek tez malo nie wazy, wiec zanosimy go do piwnicy, niestety i tak musumy pokonac kilka schodow i jeszcze drzwi blokuje kaloryfer, wiec kola mamy juz mega zarysowane bo lwdwo sie miescimy. Ach... jakbym chciala mieszkac w domku albo chociaz w nowym bloku.
Ja za chrzciny zaplacilam 150 zl
 
Wyglada bardziej jak pieluszkowe zapalenie skory...te pęcherzyki... Probowalas maka Ziemniaczana? Mojemu nie pomaga ale inni chwalili... Mojemu pomogl Octenisept...jest antybakteryjny i antygrzybiczny, po paru dniach zmiany zaleczone..
 
dziewczyny pomóżcie?
Miały kiedys wasze pociechy problemy skórne w okolicach pupy i warg sromowych? Bo moja malutka od paru dni ma coraz bardziej czerwone-najpierw pojawiły sie plamki, póżniej takie pęcherzyki i na koniec takie plamy wielkie :-( nie wiem co zrobić jutro pojde chyba do lekarza bo sudokrem nie działa, ani zasypka . nie zmieniałam ostatnio pieluch, zużyłam tylko ostatnie opakowanie husteczek, które kiedys Liwka używała i jakims cudem sie zostało (clinic, normalnie uzywamy pampers sleep and play). boje sie czy to nie grzybica. bo chyba nie żel do mycia chicco - jest hipoalergiczny

hej
ja poradzilabym tormentiol, u nas przy odparzeniach działa cuda


chrzciny-moja mama zawsze twierdzila, ze nie placi sie za chrzest, ale za akta...haaaa....dobre....przy Ani zaplacilam 100zl (a dzieci bylo chyba 7 bo Wielkanoc), a teraz pewien mlody ksiadz powiedzial tak "za CHRZEST placi sie 150zl", ja w szoku, bo przeciez blizniaki....po dyskusji zaplacilam 150zl za dwoje (no ale do chrztu byly tylko nasze blizniaki)

u nas po staremu, dzieci ogolnie ok, czasami Izabela doprowadza mnie do szału swoim piszczeniem (dzien spedza na rekach u babci, gdy nie spi). Gdyby Tomek byl taki sam to nic w domu bym nie zrobila, ani obiadu, ani sprzatania....nic
Tesciowa tez mnie drazni, ale zacisnelam zęby i powiedzialam sobie, ze wszystko wytrzymam...
 
Kamila odwiedź lekarza. Co prawda ja mam syna i jedyne problemy byly jak miał biegunkę, mial czerwone pod jajkami az do krwi i dupke. Nam maka pomagala w kapieli i alantan zasypka pomagała ale ze bylo lato i dziecko się pocilo to najlepiej powagala mu uwaga...woda termalna La Roche od mamusi :D moje kumpele sie smieja ze moje dziecko ma dupe la rochem psikana ale serio ze wszystkich mazidel to bylo najlepsze. I teraz mamy na stale w kosmetyczce. Psikam mu na tylek jak sie zaczerwieni na buzie jak sie wykrosci od sliny i memlania wszystkiego. Dla mnie the best.
Ale jako kobieta solidaryzuje się z Twoja malutka i polecam wizyte u lekarza bo z opisu nie wyglada to lekko.

My za chrzest 100.

U mnie okresu dalej niet.

A nie dzwigaja wam sie dzieci w gondolach? Moj to juz tak wariuje ze szok. Z lezenia podpiera sie na lokciach i podnosi plecy. Nie ma juz w jego repertuarze leżenia na boku. Nawet jak go do cycka wezme to sie obraca na brzuch i próbuje zlapac.
 
Elajar jeszcze trochę i dzieci pójdą do przedszkola i będziesz mieć luz, wiesz zresztą sama po Ani jak to mija.
Mój mąż też dał księdzu 50 zł, wstyd mi było jak cholera, gadałam mu by dał więcej ale on twierdzi, że jemu nikt za 10 min roboty nie daje 50zł a i że sakramenty są za darmo i dał mu 50 zł, cóz....
Ale w szoku jestem, że u Was dalej cenniki , po tej akcji Franciszka :)
Fiołkowa miło Cię widzieć, na rodzicielskim nie możesz zostać?
Oj ja póki co boję się maja, jak zostaniemy z jedną wypłatą, i perspektywą szukania do mnie pracy w przyszłości , jak małego będe miała gdzie dać.

Co do grzybicy to raczej biały nalot i jakieś grudki by były
 
Ostatnia edycja:
Kamila, nie mam pojęcia, co to może być. Moja też ma delikatną skórę w tych okolicach i często jest zaczerwieniona, ale mam jakiś specjalny krem robiony w aptece i pomaga.
Lepiej poradź się pediatry.

wiolonczela, nie...wracam, bo potem będę mieć marne godziny (pracuję w szkole)
 
reklama
Do góry