reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

U mnie jakbym wózek zostawiła, to albo by go już nie było, albo by ktoś nasikał, albo jeszcze coś gorszego. Jak się wprowadzałam do tego bloku, to był spokój jakich mało. Sami starsi ludzie, centrum miasta. A teraz studenci, przesiedleńcy, po prostu melina. Trzeba szybko się stąd wynosić. Co z tego, że mieszkanie duże, ładne, że centrum, ale mieszkać się nie da.
 
reklama
Dziewczyny...nauka samodzielnego spania Malizny pokryla sie ze straszliwa diagnoza grypy zoladkowej u Mlodej.Ja osobiscie nie spie.To znaczy w ciaglosci nie dluzej niz godzinke.Oby dzisiaj los obszedl sie ze mna lagodniej :sorry:
 
Mdła - współczucia Kochana. Jak to się mówi jak nie urok to sraczka, Trzymam kciuki za Młodą i rychły powrót do zdrowia.

Filipia - widze krzeselko zakupione. I na jakie się w końcu zdecydowałaś? Co do Twojego pytania o posiłki (Tylko pamiętaj że moj młody jest na mm)
1. mleko po nocy (kolo 8) 2.owocek lub kaszka z owockiem (koło 11) 3. mleko (kolo 13) 4. zupa/obiadek (koło 16-17) koło 18 pije soczek (lubi śliwkowy z Hippa) i 5. mleko (koło 20). W nocy ciumka cyc o ile śpi z nami. Czasem w dzień jak już nie wiadomo o co mu chodzi to tez cyckujemy.
Dzisiaj była akcja zasypiania w łożeczku. Oj z godzinę darł japacza jak się zorientowal ze wszystko fajnie tylko gdzie mój cyc. W końcu pociumkał na fotelu, zasnął, odłożyłam do łóżeczka i śpi tak godzinę. Nie wierzę że prześpi tak całą noc no ale niech tam. Pierwsze koty za płoty.
Wiolonczela - moje dziecie nie siedzi samo, ale karmię w krzesełku. Jest takie że można rozlożyć niemal do leżącego więc pochylam mu tak że nie siedzi bardziej pionowo niż np w foteliku samochodowym czy bujaku. No i spędza w nim tylko czas posiłku. No bo niby jak inaczej dac zupki:confused:
A propo - klamka zapadła, musze kupić inny fotelik. Niestety trzeba wyrzygać dużo kasy, ale przewozenie mlodego w odzieniu zimowym to jest jakaś masakra.
 
Ewcia kupiliśmy Chicco Polly Magic, ten od 0. M. mnie przekonał, że może się przyda dla następnego dziecka;)

Moje dziecię dziś dwa razy zasnęło zaraz po włożeniu do łóżeczka, na ostatnią drzemkę już pomarudził i musiałam podkarmić chwilkę i odłożyłam, pogłaskałam i zasnął. A na nocne spanie poprzewalał się tylko i też zasnął. Z dnia na dzień nauczył się sam zasypiać. Odkładam, wychodzę, Filip zasypia.

Mdła współczuję.
 
Spoko. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Mnie troszkę zraziło to że na używkach praktycznie każde miało rozdarcia tego materialu przy pasach. Ja w końcu wybrałam coś całkiem innego niż wtedy wklejałam. Wzięłam Peg perego

2276_1-PEG-PEREGO-Hochstuhl-Prima-Pappa-Zero3-Licorice-Kollektion-2013.jpg

Też nie jest bez wad, bo jesli producent zakłada od już dla noworodów to powinna być jakaś wkładka redukcyjna i umilająca, ale jak dla Młodego jest spoko. I porządne jakościowo. No i podoba mi się :D
Fajnie ze Filip tak szybko załapał zasypianie. U mnie czuje będzie przeprawa. M. nawet się nie zbliżał do pokoju. Jak wyszłam, powiedział że twarda jestem i on by nie dal rady tym płaczom. Dziwne, bo jak Młody miał kolki to on gral twardziela.
 

Załączniki

  • images.jpeg
    images.jpeg
    3 KB · Wyświetleń: 40
  • 2276_1-PEG-PEREGO-Hochstuhl-Prima-Pappa-Zero3-Licorice-Kollektion-2013.jpg
    2276_1-PEG-PEREGO-Hochstuhl-Prima-Pappa-Zero3-Licorice-Kollektion-2013.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 42
Ja dziś próbowałam tych ćwiczeń na brzuszydło od Evi. O cholera!! Ciężko będzie, ale popróbujemy;) I chyba w końcu wygrzebię hula hop.

A krzesełko jak nie wytrzyma, to będziemy rozpaczać, na razie jestem dobrej myśli. Jakiś większych wad w nim nie widzę.

Ha!! Jutro czeka mnie mega rozrywka ;) Dentysta!!!
 
Hej
My mamy krzeselko babmi z baby design ale zaluje ze nie kupilam uzywanego peg perego albo tanszego od bambi nowego-bo pewnie to ten sam plastik....
Ewcia na jak fotelik dk auta sie decydujecie? Ja bede sie tez rozvladac i w grudniu-styczniu chyba kupimy nowy bo mala jeszcze troche i bedzie wystawac glowa poza ten fotelik. Juz nie wspone ze scisk ma jak nie wiem w tym calym zimowum ekwipunku
EVI super efekty po cwiczeniach. Ja ceocze chodakowska ale schudlam 1kg poki co. Do weselaw ta sobote planowalam schudnac 10kg no a schudlam 1kg. Mala pomylka o jedno zero.

My dzis do lekarza. Mala kaszlei marudzi:((( oho i wlasnie jest ryk
 
reklama
Dziewczyyynyyy!
Nie uwierzycie-wyspalam sie!Mloda juz nie miota pawiami(nie miala w ogole biegunki tylko miotala pawiami 3x/h).Nawet sniadanie zjadla!:tak:
Malizna wczoraj mnie przestraszyla nie na zarty.Byl powrot do przeszlosci.W nocy sie darla 40 min a przy drzemce pelna godzine az do "pobudki".Wiec bylam przerazona przed noca.A tu:odlozylam o 8 po karmieniu i przeczytaniu ksiazeczki do lozka i...cisza.Pokrecila sie i spi.W nocy ogon rozdarty ja obudzil o 22:30:wściekła/y: (i tak miala byc kolo 22:30-23 karmiona ale ciekawe ile by pospala?) nakarmilam ja,odlozylam do lozeczka i....cisza.Zaraz zasnela.O 3:30 obudzila sie sama,nakarmilam,odlozylam i.....CISZA:po chwili zasnela.Jezeli ja walcze o takie noce to jest o co.... ;-)

Loop a codziennie cwiczylas?Regularnie?Evi wiem,ze sie zawziela i nie przepuscila ani jednego dnia.Szacun wielki.I znow...konsekwencja i motywacja....Jak nie znajde odpowiedniej motywacji to sie nie zawezme zeby sobie nie odpuscic....Na chrzciny sukienke mam taka,ze motywacja zadna.Moge przytyc 3kg i tak nie bedzie widac :eek: Moze...hmmmm...sylwester?Chociaz najlepiej to by bylo zrobic po prostu dla siebie :tak:

Peg Perego <3 Mam pliko p3.Mialam przy Mlodej starsze pliko P3.Najlepsza rekomendacja chyba? :-) Mysle o takim krzeselku chociaz Mlodziezy na razie po prostu w bujaczku sie posilaja.
 
Do góry