reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

dziewczyny dziekuje za rady i wsparcie :)
staram sie nie spinac z tym spaniem, ale u nas nic nie dziala - jak przy piersi spi to budzi sie za kazdym razem, gdy jej wypadnie z buzi, jesli w lozeczku to nie obywa sie bez placzu... i juz sama nie wiem co jeszcze moge dla niej zrobic.
a dzisiaj w ogole mega pozytywnie zaskoczyl nas dziadek Olivii, ktorego jeszcze nie widziala - przyjechal w odwiedziny i nawet zaprosil nas na wigilie :) i dostalysmy tyle prezentow, ze az mi glupio...
wiolonczela a Twoje corka nie ma tego etapu, gdy dziecko wlasnie zaczyna byc meeeega trudne we wspolpracy? ostatnio mialam stycznosc z 3 letnia dziewczynka, ktora po prostu byla tak nieznosna, ze po 5minutach przebywania z nia, mialam dosc i staralam sie jej unikac i nie zblizac sie do niej z Olivka haha a w duchu sobie myslalam "biedni rodzice...ufff...mnie tez to czeka za jakis czas". od dawna Twoja tak ma?
 
reklama
Hej dziewczyny. 3 tygodnie tu nie zagladalam bo tamoja 7 miesieczna cora dorwala telefon upuscila go i zepsula. 2 dni temu odebralam smartfona i powracam do wirtualnego swiata niestety nie nadrobie ale bede czytac Was na biezaco. U nas 6 zebow dziecko samo nie zasnie. Rano zasypiana rekach po poludniu w wozku a ok 17nastej w samochodzie no i oczywiscie przed nocnym snem przy piersi. Budzi sie od kilku dni co godzine wiec nie daje nam pospac. Je tylko deserki i mleko z piersi. Kaszek od poczatku nie toleruje za to obiadkami i jajkiem gardzi od tygodnia. Juz nie wiem jak ja podejsc. czy po prostu przeczekac. PoZdrawiam Was :)))
 
loop, aż tyle zębów??
Widzę, że ze spaniem też nie wesoło. Mi Fifi też co godzinę się budzi, nie wiem czemu i nie wiem co z tym zrobić.

Wiecie może jak na telefonie włączyć mobilną wersję forum?? Nie mogę nic z tel napisać, bo na zwykłej wersji chowa mi się klawiaturka.
 
No 6 zęboli? Wow, jestem pod wrażeniem.
Filipia juz nie pamiętam jak to sie stało że mam mobilna wersję. Albo jakas aktualizacja albo sciagnelam aplikacje ze Sklepu...
 
Jasko zasnal...uff...dziś spal tylko na spacerze..bo popoludniowa dzemka skonczyls sie po 15 min....

Ciekawe ile dzis da mi pospac...

Loop...witamy po dlugiej przerwie...w skrocie...prawie kazda z nas ma problem z usypuaniem malizn, co dugi babel nie chce obiadkow, większość marudnych malizn jest...niektore jak moj zrobily sie bezwzglednie przyklejone do mamy....

Moj dzis na dodatek zaczal nietolerancje innego mieszkania niz nasze...poszlam do sasiadki..ten sie rozejrzal i w bek...

No..fifimather.. Ja mam aplikacje bb... Sciagnij ze sklepu play
 
Ostatnia edycja:
Na windowsa nie było tak łatwo znaleźć aplikacji, ale mój telefon jest mądrzejszy ode mnie;) Ale i tak wolę laptopa;)

Mi Fifi zasnął koło 20, o 21 była pobudka, teraz czekam na 22.

Minęła 22, mąż próbował interweniować, ale Fifi chce mnie. Już po drugiej pobudce.

Już nie wiem nawet kogo się radzić. Lekarzy czy egzorcystów?
 
Ostatnia edycja:
Czesc laski...cisza tu dzis...oj czuc przygotiwania do swiat..u mbie jakos slabo czuc... Mlody nie daje zrobic zbyt wiele...

Tatus dzis stanal na wysokosci zadania i zabral synia na meski spacer..ja tym samym ogarnelam chate...troche...bo sie nazbieralo...

Jutro ubieramy choinke...ciekawe czy Jaskowi sie spodoba...

A ja jeszcze musze uprasowac, powiesic firanki, posprzatac lazienke, zrobic sledzie, upiec placki, przygotowac mak do kluskow, itd. Jeszcze zeby ktos Dżona zajal...

Milej nocki mamuski...
 
reklama
Do góry