reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ewcia, nie wiem czy ja się zdążę zebrać zanim on zaśnie, bo ja ostatnio długo doleguję w łóżku. Ale zawsze możesz nas odwiedzić w drodze powrotnej. Co prawda mam chlewik w domu i nie mam kawy rozpuszczalnej, ale to chyba nic;)

Aniazetka co do rodzeństwa myślę tak samo jak Ty. Nie ma co się zastanawiać, bo zawsze coś będzie nie tak.
 
reklama
Witam się wieczorową porą. Ale naprodukowałyscie dzisiaj ;) Dziękuję za wczorajsze życzenia w imieniu mojego synka ;) Camel - u mnie między dziećmi różnica 6 lat. Jest fajnie, bo córka dużo mi pomaga, opiekuje się bratem, prowadza go , nosi . Czasami chce być jak jego matka i robi coś na siłę , co Antkowi się nie podoba - np. on się bawi, ata w tym czasie go prowadzac chce, co ppowoduje dziki ryk u mlodego. Najgorzej jak koleżanki do niej przychodzą i zamykają się w pokoju , omawiają swoje sekrety, a Antoni na czworaka pod drzwiami ryczy. Ale zazdrosna też jest , ostatnio powiedziała mi , że nie ma do mnie żalu o to, że więcej czasu poświęcam młodemu niż jej... A ja naprawdę się staram dużo rzeczy z nią wspólnie robic. Tylko jak mojego męża wiecznie w domu nie ma i nie mam komu Antka podrzucić, to on często nam towarzyszy. Często go ptzytula, całuje. Są lepsze i gorsze momenty. Powiem Ci, że każda różnica wieku ma swoje plusy i minusy. . . Tylko jak ma się juz duże, samodzielne dziecko , czas dla siebie, to później decyzja o kolejnym bobasie jest dużo trudniejsza.
 
Hej, Aniazetka 1000 lat dla malizny...
Dzieki dziewczyny za wypowiedzi na temat rodzeństwa...fajnie poczytac... Los pokaże....
 
Witam w ten jakże piękny dzień;) A u mnie do tego w ten deszcz koszą trawniki.
Mam marudę w domu, jeść nie, ubrać nie, w sumie to wszystko jest na nie od paru dni, ale nie było tragedii. A dziś już wiem co się dzieje z Fifulem;) Mamy czwórki. Jedna wyszła w połowie niepostrzeżenie, a druga właśnie wyłazi z przytupem. Oj i chyba to jeszcze potrwa.
 
Witam.
O luudzie co za dzień. Oczu nie mogłam otworzyć. Młody marudny i sniety.
Juz macie czwórki? Wow. U nas się ostatnio zatrzymało. Nic na froncie nie widać a mogloby bo mamy asymetrie 4 na gorze a 3 na dole.

U nas też kosza.

Sto lat dla solenizantow!
Mamy jedną nieustająca imprezę przez miesiąc ;)
 
Feelis ale why? Powiedz bo ja coś wątki gubię...i się ciesz ze w ogole mówi mama. Mój tylko tata i tata i to tez jest przykre :/

Myslalam tez wlasnie o czyms ananasowym. Pgrzebie tez na tych moich wypiekach. Ale przepisy sa sprawdzone? To znaczy jak zrobisz jak pisza to wyjdzie czy trzeba znac jakies magiczne zaklecia??

Filipia dobrze Ci ze mozesz bezkarnje pojesc dobroci różne ;)

Mi te ciasta zawsze wychodzã, ale trzeba siè trzymać przepisu ewentualnie poczytać niektóre komentarze pod wpisem które pomagają :-)

Wiesz, wtedy jak pisałam to miałam kryzys. Ja całe dnie odizolowana, on lata po mieszkaniu z babcią albo ona go karmi a on gada mama mama. Jak to słyszałam to od razu myślałam że tak do niej mówi.. :-)

Anizetka 100 lat dla córeczki!

Zdrowiejė, za to mąż zaczął smarkaç... kurcze...
Mam teraz masė wolnego czasu i postanowiłam znależć dywan i pufę sako dla młodego. Wiecie ile podejmowałam decyzje 5 dni.... ciągłego przeglądania. Jak się ma za dużo czasu to się go traci na pierdoły... serio.
I tak sobie pomyślałam że tak samo jest jak ma siė dziecko/dzieci. Myślenie o zajmowaniu sie dwójką jak ma sië jedno może przerażać, ale potem nagle okazuje sië że można pogodzić. Podobno mamy dziwią siė ile to miały wolnego czasu z jednym dzieckiem w porównaniu do dwójki
 
Witajcie. Dlugo mnie nie bylo - ekran laptopa mi pękł i od wczoraj mam nowy. Narobilo sie 22 strony - dzis tego nie przeczytam (wybaczcie), ale postaram sie nadrobic.

Filipia- my od paru dni tez wszysto na NIE. I jeszcze rozrabia mi, wlazi wszedzie gdzie nie wolno, chce sie bawic kablami, wlazic na krzesla, pudelka, do parapetu, na kanape, z kanapy, na kanape i co mu zabrnie,to histeria.

Piszecie o rodzenstwie. Ciezko mi jest powiedziec cos madrego, bo dla kazdego inny roznica wieku wydaje sie sluszna. W mojej rodzinie mowia, ze 3 lata to idealan roznica wieku. Mozliwe, ze i ja poczekam jeszcze do tej granic. Mlody poszedlby do przedszkola, a ja mialabym troche czasu dla drugiego maluszka. A jak mina kolejne 3 lata to dzieciaczki powinny umiec juz sie razem bawic.

A zmieniajac temat, pochwale wam sie - 3tyg na diecie i 8kg mniej. (tzn jutro ostatni dzien diety i ostateczne wazenie). Ponad to od ponad tygodnia co drugi dzien cwicze z Chodakowska Skalpel i juz czuje, ze miesnie wracaja :D:D.

Za dwa i pol mies jedziemy na miesiac do PL... moze nie bede sie wstydzic wyjsc na plaze :D (choc rozstepy widoczne, to moze skora przestanie byc tak wiotka po ciazy, jesli bede cwiczyc z Chodakowska systematycznie).

No nic, dziec mi sie wybudza, wiec zycze wam udanego dnia. U nas sloneczko... a za dwa dni jedziemy na 4dniowa wycieczke ze znajomymi na Isle ow Wight :D.
 
Fellis mojej corce do teraz tak sie zdarza, gadac do babci mama, ona jest taka roztrzepana i poprostu uzywała słowa które wypowiadała najczęsciej . Mama gadała świadomie , tzn miala na mysli mame, a nie mamamma, któe moze znaczyć wszystko.
Owszem zdarzało mi się być zazdrosną o to, tym bardziej , że teściowa nie reagowała i zamiast powiedziec , ze jest babcią to zdawało się, że jest zadowolona (dziwne??).

Rosomakowa brawo, super wynik, jakas dieta mz?

U mnie jak zwykle migrena, od dwóch tygodni bez przerwy. Chłop rozcial palec piła dzis wreszcie idzie z tym do lekarza, bo ma wrócic do roboty i cos chyba zaczyna mu sie wydawac, ze moze dobrze by było żeby ktos zobaczył palec , co by sie zakazenie nie wdało - choć nie powinno w końcu wypalił tą dziurę spirytem - swir
 
reklama
Wiolonczela moj stary tez wszelkie rany wali spirytem albo jakim innym zracym swinstwem.

Rosomaki gratki kg. U mnie niestety stres zazerany slodyczami :/ kiedys ktos mi powiedzial ze mozna jeść wszystko ale trzeba ćwiczyć wiec ja jestem tego zaprzeczeniem. Siodme poty wylewam a gowno z tego.

Wyszlo slonce to dziec zasnal, zacznje padac to sie obudzi.
 
Do góry