reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziendoberek

Jeny, Ewcia zdrówka... my mamy jeszcze dwa tyg. ciekawe co będzie potem. Dobrze, że jest Camel:)
Dzialkujemy dalej mimo,że pogoda się skiepskila. Z resztą w poprzedni długi weekend tez tak było.
Milego dzionka... i szybkiego powrotu do domu z pracy:)
 
reklama
Ormianka a ja myślałam, że Ty wracasz dopiero na wiosnę do roboty.
Czytałam o tej bostonce 7 dni i po kłopocie niby, skąd takie coś sie bierze. Jak chłop ??
Camel współczuje zmęczenia i kłopotu z kierownictwem, faktycznie jeżeli motywacja finansowa jest niewielka to lepiej się trzymać z daleka, choc z drugiej strony to może CI pomóc w zdobyciu nowej pracy, mile widziany wpis w CV
Jak tam Fifcia z Fifulką i Fifulkiem.
Kosska wieki , myśmy już myslały,żeś przepadła, dobrze, że jestes.
Ciekawe co u Elajar , pewnie padnięta tak, że jej sie pisac nie chce, albo na działce odpoczywa
 
Hej. U nas kolejny dzien w zlobku. Bylo fajnie :)
wieczorem znowu wojna z usypianiem... Musialam wyjsc, bo nerwy na granicy mialam... Zasnela po 5 minutach darcia sie. Camel moja spi w swoim lozeczku od dwoch miesiecy.
dziewczyny a Mdla sie w koncu odezwala czy przepadla na zawsze?
boshe, ale mnie wydatki czekaja :/ musze kupic do przedszkola kombinezony: jesienny, zimowy, przeciwdeszczowy i welniane... Poza tym gumowce, kilka par dobrych czapek i rekawiczek, welniane skarpety i rajstopy. Ceny mnie zwalaja z nog...
wiolonczela a Ty wrocilas juz do pracy?
 
Hej. No wczoraj Mlody przestal goraczkowac. Dzis juz inkabanosa zjadł i owoca takze bedzie zyl. Za to mój jezyk jest tragiczny. Chyba sama sie zglosze na swiateczna opieke medyczna bo nke moge jesc ani mówić. Normalnie mam wrazenie opuchniecia jezyka a ilosc prdukowanej sliny sprawia ze rzygac mi sie chce. My jesteśmy w drodze do Lbn.
Camel ja tez mam problemy w pracy ale właściwie odwrotnej natury. Co niektórzy nie rozumieją kto tu jest kierownikiem i to mnie wkurwiaszcza.

Kooska jestem w szoku po relacji zlobkowej. Jakie to inne podejscie. Mi mowily ze nie ma co zebym zostawala z dzieckiem na adaptacje bo to g* nie adaptacja. On musi zrozumiec ze przychodzi z mama, mama pozniej wychodzi ale zawsze po niego wraca, zrozumiec ze jakis czas zostaje bez mamy. No i stad te ryki. A Ty mi tumowisz ze u was super i swietnie.
Ormianka ja sie nie łamie. Psychicznie sie nastawilam na chorobska w pierwszym roku i to traktuje jak norme.
Elajar odezwij się.
 
Hej dziewczyny;)
Ja właśnie czekam aż Fifi zaśnie. Pierwszy raz w swoim pokoju. Trzymajcie za mnie kciuki, bo coś mi się wydaje, że ja to gorzej znoszę niż on. W ogóle jestem ostatnio strasznie płaczliwa. Masakra jakaś, tylko chodzę i chlipię pod nosem.
A mała Fifulinka radośnie sobie kopie raz po raz. Już nawet pod dłonią czasem poczuję. Toczymy z M. spory o imię, bo ja się upieram na Zosię, a on się upiera na coś innego, ale jeszcze sam nie wie na co.

Dziś właśnie myślałam o Mdłej. Chyba ona kiedyś pisała o świętach w szpitalu. Ja mam taką wizję i tak mi się i ona przypomniała.

Ewcia, zdrówka Wam życzę. Mnie wszelkiej maści choróbska przerażają. U nas do tej pory najgorszy był katar, także nie do końca wiem o czym mowa, ale podziwiam za pogodę ducha w takiej sytuacji.
 
Jestem laseczki...kupilam sobie tableta bo moj wzrok marnieje z dnia na dzien wpatrujac sie w smartfona...juz szmie trafi@lo ze stary sobie korzysta z lap5opa a mamy jednego...wiec sie zastanawialam czy drugi laptop czy tablet..ale tablet poreczniejszy wiec zdecydowanie tablet..na razie zadowolonam... tylko klawiarure zewnetrzna musze sobie dokupic i bedzie git...aaa...i bede sie umawiac sie do okulisty bo cos mi wzrok szwankuje..ale az do Krakowa muszę dymać bo tylko tam jest specjalista od mojej wady...ciesze sie ze w koncu odnalazlam moja lekarke bo jak zlikwidowali centrum witkowice w krakowie nie moglam jej zlokalizowac...

A z niuuusow..to zapewne wod lutego bede bezrobotna bo chodza pogloski ze zamyksja oddzial mojej firmy w moim miescie...ciekawe ile z tego prawdy...

Ewcia widze ze Leo lepiej znosi chorobe niz ty...mowisz ze posluchu nie masz??? Ja tez :-) bo to w sumie moi kuple wiec ciezko jest cos nakazac....ale poradze sobie....

Kooska..niezle cie zakupy czekaja...ja wczoraj na allegro uzywki ale w idealnym stanie tshirty z dlugim kupilam po 3-4 zl sztuka...
 
Noom. Zgadzam się. Mój najbardziej cierpi jak mu czegoś nie pozwalam :)
Ej a mamy tu jeszcze gadziny co nie śpią cała noc? Leos w nocy nie je nie pije ale budzi sie na przytulansko. Ormiaka Wojtek dalej ma dyspense na spanie z wami?
 
reklama
Fifi śpi ostatnio coraz ładniej. Ostatnie dwie noce przespał całe, ale się wierci i pije w nocy. Daję mu niekapka do łóżeczka i obsługuje się sam, ale czasem nie może znaleźć i marudzi, albo zwyczajnie coś mu się przyśni.
 
Do góry